OlyBetis algas WSOPC talve eri, reedel ja laupäeval võimalus võita tasuta pilet
  • Jokker.ee
  • 08.12.2020

OlyBetis algas WSOPC talve eri, reedel ja laupäeval võimalus võita tasuta pilet

OlyBetis toimub 13. detsembrist kuni 10. jaanuarini WSOP Winter Online Circuit turniiriseeria, mille garanteeritud auhinnafond on lausa 100 miljonit dollarit!

Lisaks sadadele kõrvalturniiridele on kavas 18 erilist meistrivõistluste turniiri, mille võitjatele on lisaks kopsakale auhinnarahale ettenähtud ka kuldne WSOP sõrmus! Festivali teeb eriliseks see, et meistritiitli jahtimine on taskukohane kõigile, sest odavaima turniiri osalustasu on kõigest 50 dollarit (Event #1). WSOP Super Circuit Online seerial saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased mängijad läbi OlyBeti pokkeritoa.

Võida osalustasuta turniirilt tasuta pilet

Avaturniirile võid pääseda osalema ka tasuta - igal reedel ja laupäeval algusega 19.00 toimub OlyBet Special WSOPC Freebuy - sel nädalal mõlemal päeval võidavad 8 parimat miljon garanteeritud auhinnafondiga avaturniiri (BIG $50) tasuta pileti! Avaturniiri eelstardid juba toimuvad mitmeid kordi päevas, finaal (Day 2) toimub pühapäeva õhtul algusega 20.30. Võid kvalifitseeruda nii mitu korda kui soovid, kuid vaid suurim punktide summa kantakse teise päeva.

WSOP Online Winter Circuit turniiridel osalemise ja heade tulemuste eest on sul võimalik teenida edetabelipunkte ja osaleda edetabeliarvestuses, mille raames läheb turniiriseeria 100 parima mängija vahel jagamisele 100 000 dollarit!

WSOP Super Circuit Online kava, mille võitjad saavad meistrisõrmuse

wsopc_winter_edition.jpgWSOPC 2020 Winter Edition kava (turniiride algusaja saamiseks Eesti aja järgi liida UTC ajale +2 tundi)

Paljude turniiride finaallauda on võimalik jälgida avatud kaartidega GGPoker.TV vahendusel

ggpoker.tv.PNG

Kas teadsid, et OlyBeti pokkeritoas saad osta ja müüa turniiriosakuid? Loe rohkem siit.
Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti kaudu GG-pokkerivõrgustikku esmakordsel sisselogimisel ootavad suurepärased tervitusboonused 
(pärast pokkeri aliase valimist):

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5