OlyBetis iga Meistrite liiga mängu kohta on saada 500-600 koefitsienti
  • OlyBet
  • 11.09.2019
  • 0

OlyBetis iga Meistrite liiga mängu kohta on saada 500-600 koefitsienti

Jalgpall ja üldse tippsport on nähtusena viimase paarikümne aasta jooksul lakkamatuks muutunud. Nende ridade valmimise ajal - kolmapäeva hommikul - käivad kohtumised näiteks Indoneesia meistrivõistluste teises ja Lõuna-Korea kolmandas divisjonis. Matšide otsepilt on kõigest paari kliki kaugusel ehk ükskõik millal pole kättesaadavus probleem.

Defitsiiti pole. Erinevalt näiteks 90ndatest, kui Inglise kõrgliiga voorust oligi võimalik vaadata täpselt üht kohtumist. Aga tavalisel ja väga heal kaubal on oluline vahe. Esimene köidab huvilisi, teine masse. Ning jalgpallituru parim müügiartikkel on UEFA Meistrite liiga, mis koondab maailma suurimaid klubisid ja parimaid mängijaid.

«Meile on Meistrite liiga nagu laupäeva õhtu kohvikus. Inimesed käivad ju pitsat ja pastat söömas igal õhtul, aga tavalisel päeval puhvetites horde ei näe. Ent laupäeva õhtul on maja puupüsti täis. OlyBetis näeme Meistrite liiga puhul sama efekti. Oleme neil õhtutel tipus nii unikaalsete klientide kui ka panusemahtude poolest. Serverite aktiivsus on laes, sest Meistrite liiga on laiapõhjaline võistlus, mis pälvib ja äratab palju tähelepanu,» räägib OlyBeti arendusjuht Vladimir Dratšjov.

Reeglina on suurimad magnetid Euroopa kuulsaimad klubid ehk FC Barcelona, Madridi Real, Liverpool ja Manchester United. Ent masse suudavad panustama panna ka väiksemad. Tuleb vaid jalgpalliplatsil särada. Näiteks kui lummavat vutti viljelenud nooruslik Amsterdami Ajax tänavu kevadel kaheksandikfinaalis Realiga kohtus, jagasid paljud ennustajad lahti nende üllatusvõime. Ajax suutiski Reali konkurentsist välja lülitada. «Saime päris kõvasti tuppa, sest turuhinnang oh mööda,» meenutab Dratšjov.

Kuigi too õhtu oli OlyBetile õnnetu, ei kujuta Meistrite liiga endast enamasti suurt riski, sest ühest mängust kuigi palju ei sõltu. «Oleme ju nagu hüpermarket, kus iga Meistrite liiga mängu kohta on saada 500-600 koefitsienti, mitte bensiiniputka, kus müüaksegi ainult paari artiklit. Meie risk on hajutatud,» selgitab Dratšjov.

OlyBeti arendusjuht lisab, et Baltikumis tegutsedes on siiski üks probleem ehk võistkond, kelle puhul pole kontoril võimalik riski hajutada - Kaunase Žalgirise korvpallimeeskonna edu peale veavad leedulased kihla alati, sõltumata vastasest või koefitsiendist.

Kas Eestis võis sama tähendada ka siis, kui Ragnar Klavan 2018. aasta kevadel Liverpooli ridades Meistrite liiga finaali jõudis? «Põhimõtteliselt küll, sest Liverpool on olnud siin alati populaarne ja kui nad tol kevadel mängisid, siis loodeti võitu,» meenutab Dratšjov.

Kuigi arvutiekraani tagant panustamine on Eestis populaarsem kui mõnelgi pool Euroopas, tehakse praegu valdav osa panuseid (ca 70%) nutitelefoniga. Teine suur trend on live-panustamine, mida Meistrite liiga puhul eelistab OlyBetis samuti umbes 70% klientidest.

Huvilistele avaneb Meistrite liiga puhul silmatorkavalt lai valik. «Panustada saab kollaste kaartide, nurgalöökide ja väravalööjate peale. Kontor, kes sääraseid võimalusi ei paku, oleks ilmselges kaotuses, sest inimesed ei taha panustada ainult meinstriimile, vaid muudelegi jalgpallimängu põnevatele nüanssidele,» märgib Dratšjov.

Meistrite liiga alagrupitumiiri voor koosneb 16 kohtumisest. OlyBet pakub klientidele iga matši kohta 500-600 koefitsienti ehk kokku saab ühes voorus valida vähemalt 8000 pakkumise vahel. Kohvik on avatud ja menüü rikkalik!

Ainukese kohaliku spordiennustuse pakkujana Eestis pakub OlyBet oma klientidele mitmikpanuse võimendamist. Ehk koondades ühele mängupiletile rohkem kui kolm ennustust ja nende kõigiga tabades võimendab OlyBet mängija netovõitu.

Käesolevat pakkumist kasutades skooris üks OlyBeti õnnelik spordiennustaja Korvpalli MMil oma tavavõidule 600-eurose lisa. 10-100-eurosed lisavõidud on igapäevased. Loomulikult kätkeb mitmikpanus endas suuremat riski, aga ka võidud on palju magusamad.

Artikli pildil on OlyBet spordibaar Lasnamäe Centrumis. Avatud 24/7, 21 istekohta ja 8 suurt ekraani. Spordibaar on registreerimisvaba , aga ennustamiseks tuleb kaasa võtta isikuttõendav dokument (vanusepiir 18+). 

large_width.png

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5