Optibeti pokkeritoa parimad diilid ja eripakkumised märtsis 2021
  • Jokker.ee
  • 28.02.2021

Optibeti pokkeritoa parimad diilid ja eripakkumised märtsis 2021

Äsja uue ja mugava tarkvara käivitanud Optibetis jätkub 2021. aasta märtsis suur valik eripakkumisi, mille hulka kuuluvad nii eksklusiivsed diilid kui iPoker võrgustiku parimad promod.

Algas Bounty Hunter Series ning Optibeti edukamaid mängijaid ootavad eriauhinnad. Eesti-Läti liiga edeneb jõudsalt ning me saame kergitame ka pisut saladuskatet Soome ja Eesti mängijatele suunatud striimerite pakkumiselt. Samuti pane tähele, et uusi Optibet Poker mängijaid ootab 200% kuni 2000 € tervitusboonus ning kuni 55%-line cashback!

Uued ja ägedad pakkumised

Bounty Hunter Series on alanud
26. veebruarist kuni 8. märtsini toimub iPoker võrgustikus suurfestival Bounty Hunter Series, mille kogu auhinnafond on vähemalt miljon eurot. Sa saad mängida sellel läbi Optibeti pokkeritoa, samuti võtta osa online-kvalifikatsioonist ning täita missioone piletite saamiseks. Loe viimaste kohta täpsemalt siit!

Turniirisari koosneb 84 turniirist, sisseostudega 10-1000 eurot. Actioni lõpetab Bounty Hunter Champion turniir 8. märtsil, mille garantii on 10 000 eurot ning sellel pääsevad osalema kõikide Bounty Hunter sarja turniiride võitjad.

Topeltauhinnad iga nädala parimatele turnamängijatele
Optibeti eksklusiivne turniiriedetabel King Leaderboards on pakkunud turnamängijatele head lisaväärtust ning võimaldanud saada igal nädalal osa 500 eurost.  

Seoses online-festivaliga Bounty Hunter Series duubeldatakse kõik auhinnad alates 28. veebruarist ning regulaarsete turniiride asemel lähevad arvesse vaid Bounty Hunter Series turniirid. Seega - kui osaled Bounty Hunter Series'l läbi Optibeti, saad tublisti lisaväärtust. Kampaanias osalemiseks ära vaid unusta sellega esmalt liituda!

Kaks kord suurem Optibet.jpg

Eesti-Läti pokkeriliiga täies hoos!
16. veebruaril algas Optibetis eksklusiivne Eesti - Läti pokkeriliiga (ametlik nimi Latvian Online Poker League ehk LOPL) ning tänaseks on toimunud juba viis etappi. Eestlastel on küll kaksikjuhtimine, kuid kolm lätlast hingavad kuklasse ning seis on jätkuvalt tasavägine. Kogu tabeli leiad siit

Pühapäeval, 28. veebruaril kell 20:00 algab pokkeriliiga kuues turniir, mis sobib mängimiseks ka tõsisematele harrastajatele. NLH 8-max second-chance bounty-turniiri sisseost on 50 eurot ning auhinnafond garanteeritult vähemalt 1000 €. Lisaks teenivad 10 parimat väärtuslikke edetabelipunkte. 

Kuni 2. maini toimuva pokkeriliiga parimad jagavad lisaks rahale auhinnafondi, mis koosneb vingetest tehnikavidinatest. Et mängimises oleks lõbu ning meelelahutust, kantakse mõned liigaturniirid üle ka WIN TV-s. Turniirisarja esimene ülekanne oli väga meeleolukas, pakkudes mitmeid auhinnamänge ja freerolle. 

Täida missioone ning võida kuni 5000 eurot
Märtsis toimub iPoker võrgustikus Perfect Pairs kampaania, mis võib tuua Sulle kuni 5000-eurose üllatusauhinna! Kampaania sisuks on paaride kogumine - Sa alustad igal nädalal kahtede paarist ning liigud sealt sammhaaval ässadeni.

Kokku on seega igal nädalal 13 missiooni ning iga missiooni täitmise järel pääsed keerutama õnneratast, mis annab Sulle auhinna (turniiripileti või rahalise võidu kuni 5000 eurot). Pea meeles, et enne iga järgmise missiooni täitmist tuleb täita eelmine ning kõikide sammude läbimiseks on aega üks nädal. Järgmisel nädalal algab kõik otsast peale, samuti tuleb siis ka uuesti kampaaniaga liituda. 

Eripakkumine striimeritele
Kui Sulle meeldib oma mänge striimida ning Sul on ka jälgijaid, siis võimaldab Optibet Sul lisaraha teenida. Oluline on vaid see, et mängides turundad Sa vaid Optibeti pokkerituba ning striimimise ajal on vähemalt 51% mängulaudadest avatud Optibeti pokkeritoas. 

Kui tekkis huvi, siis võta ühendust Optibeti pokkerimänedžeri Max Gorbachiga kas otse või näiteks Facebooki teel ning saad teada täpsemad detailid. Juhul kui Sul otsekontakt puudub, siis kirjuta Optibeti julgelt klienditoele aadressil support@optibet.ee ning Sind suunatakse edasi. Nii Soome kui Eesti striimereid tasustatakse järgmise süsteemi alusel. 

Optibet FI.jpg

Eksklusiivselt vaid Optibetis!

Jack of Spades - lihtsalt mängi ja saa raha
Superhea kampaania kõikidele madalaid panuseid armastavatele mängijatele! Mängi mikropanustega rahalaudades vähemalt 500 kätt ning saa 5 eurot puhtalt kätte. Nii iga päev!

Arvesse lähevad vaid ülimadalad No Limit Hold’em lauad, mille ülemine limiit on 0.10 €/0.20 €. Pane tähele, et reiki arvestatakse juhul kui avatud on vähemalt flop ja panga suurus vähemalt 15 senti. Boonuse kasutamiseks tuleb teha pokkeri lobbys opt-in. 

Jack of Spades.jpg

Jõua finaallauda ja keeruta õnneratast
Nagu kõikjal mujal, toimuvad ka iPoker võrgustiku suurimad turniirid just pühapäeval. Korralikud garantiid, palju mängijaid ning mõnus action - seda kõike täiesti taskukohaste sisseostude eest. 

Kui osaled järgmistel turniiridel läbi Optibeti pokkeritoa ning jõuad finaallauda, siis pääsed keerutama õnneratast, kus võidad turniiripileti vahemikus 1-100 eurot. Arvesse lähevad järgmised turniirid:

Pühapäeva turniirid ipoker.jpg
Ja pane nüüd tähele! Kui peaksid nendel või mistahes teistel, vähemalt 5-eurose sissostuga regulaarsetel turniiridel turniiridel mulliks jääma (muidugi tingimusel, et mängisid neid Optibetis), siis saad samuti õnneratast keerutada ning võita raha või pokkeripileteid! 

Iganädalased 200 € freerollid
Alates jaanuarist annab Optibet täiesti niisama NELI PILETIT igal reedel kell 19:00 (Eesti aja järgi) algavatele eksklusiivsetele 200 € freerollidele. Pileteid saavad ka Optibeti püsimängijad, kes liituvad freerollide missiooniga (teevad opt-in) ning täidavad iganädalasi ülesandeid: 
1) Mängi 5 SNG turniiri, mille sisseost on vähemalt 5 €
2) Mängi nädala jooksul 10 üldist mitmelauaturniiri (scheduled tournaments)
3) Mängi 8 Twisterit, mille sisseost on 5 € või rohkem

Missioonide täitmiseks on aega esmaspäevast pühapäevani. Pileti saad pärast igat lõpetatud missiooni. Milleks on aga ühe freerolli jaoks vaja KOLME piletit? Sest Sa võid kasutada neid pileteid nii re-entry tegemiseks samale freerollile kui ka osalemiseks järgmistel nädalatel. Pea vaid meeles, et teenitud piletid aeguvad 30 päevaga. 

200 freerolls.jpg
Jälgi Optibeti striimereid ning saa kasulikke vihjeid
Optibeti pokkeritoa esindusmängija on nimekas pokkeriproff Rauno "estonianjesus" Tahvonen, kes aitab hea meelega ka teistel pokkeris tugevaks saada.

Just seepärast tasub avada Rauno Twitch'i kanal ning jälgida mehe ülekandeid. Lõbusad striimid sobivad jälgimiseks kõigile, kes pokkerit armastavad. Sul on hea võimalus õppida, küsida nõu ning lihtsalt pokkeri- ja muudel teemadel rääkida. Enamasti jagatakse vaatajatele ka väärt kraami, näiteks tasuta turniiripileteid. 

Lisaks Raunole on Optibeti tiimis Läti pokkeriproff Gatis Reigass ning üsna sageli võib Optibetis näha mängimas ka väga populaarset ning aktiivset Eesti striimerit Oskar "deckflow" Ojaveeri. Ela neile kaasa ning saa Optibeti striimerite toel ka ise paremaks mängijaks. 

Rauno Tahvonen.jpg

iPoker võrgustiku parimad diilid Optibetis

Võida sadu tuhandeid vaid ühe euroga!

iPoker võrgustiku Twister-kiirturniirid on ühtviisi populaarsed nii Baltikumi kui Põhjamaade pokkerimängijate seas, sest võimaldavad kõigest ühe euroga Age of Gods Ultimate Power Jackpot kätte saada!

Age of The Gods on Playtechi poolt loodud menukas slotimängude seeria, mille Jackpotte saavad lisaks slotisõpradele jahtida ka pokkerimängijad. Selleks tuleb lihtsalt avada Optibeti pokkeritarkvara, sealt edasi Twister ning registreeruda 1,5 või 10-eurose sisseostuga Age of The Gods kiirturniirile. 

Tavapäraselt kolme mängijaga kiirturniiri alguses loositakse auhind ning kui Sul tõeliselt veab, võid saada kätte ühe neljast Age of Gods Jackpotist, mis algavad vastavalt 50, 500, 5000 ja 100 000 eurost. Neist suurim - Ultimate Power Jackpot - võib küündida aga juba tohututesse kõrgustesse ning on olnud ka üle miljoni euro!

Lisaks toimub iPoker võrgustikus ka iganädalane Twisteri ralli, mille auhinnafondis on 8050 EUROT + 4450 € väärtuses Twisteri pileteid. Punkte saab Twisteri turniiridel osalemise eest (mida kõrgem sisseost, seda rohkem punkte), turniirivõidu korral teenid aga topeltpunktid. Auhindu jagub iga nädala 250 parimale!

Optibet Twister.jpg


Tervitusboonus 200% kuni 2000 €
Optibeti cashback-süsteem on väga lihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 
See boonus on jagatud kahte osasse:
1) 200 % kuni 800 € boonus (ajalimiit 60 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 2 eurot boonust (tinglikult 20% cashbacki)
2) 200% kuni 1200 € boonus (ajalimiit 90 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 1 euro boonust (tinglikult 10% cashbacki)

Pane tähele, et tervitusboonuse saamiseks tuleb vajutada “Opt-in” ning tervitusboonust saab kasutada vaid korra. Eriti oluline: Tervitusboonus lisandub tavapärasele cashbackile ning muudest boonustest saadud hüvedele. See tähendab, et iPokeris saab teenida kokku koguni kuni 55%-list cashbacki!

Cashback, mis ei sõltu Sinu oskustest ega õnnest
Optibeti cashback-süsteem on väga lihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 

Kõik mängijad alustavad tasemelt "Jack" ning saavad iga reigitud 1 euro eest 10 VIP-punkti. Jõudes järgmisele tasemele, kehtib VIP-punktide kordistaja, mis suurendab ka rakebacki. 750 euro tasumine reigiks tagab mängutaseme "Joker", mis toob sisse juba 35% rakebacki. Sellele lisanduvad teiste kampaaniate käigus teenitud võimalikud hüved ja auhinnad!
 
Iga 100 VIP-punkti eest saab mängija 1 € pärisraha ning enda progressi saad jälgida pokkerikliendis, valides "Minu konto" > "VIP". Oma taseme hoidmiseks pead koguma igal kuul sama koguse punkte, vastasel juhul taset langetatakse. Punkte hoitakse kontol täpselt 12 kuud. 

Cashback.jpg

Kokkuvõttes: arvestus on contributed-põhine ja põhineb iga mängija poolt makstud reaalsel reigil. See tähendab, et "fishe" ei kohelda paremini kui häid mängijaid (mida praktiseerivad hetkel mitmed pokkeritoad).

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5