Banner
LIVE

Suur rongirööv: Saa kuni 100 tasuta keerutust ilma läbimängimise nõudeta!
  • Jokker.ee
  • 08.11.2018
  • 0

Suur rongirööv: Saa kuni 100 tasuta keerutust ilma läbimängimise nõudeta!

Pafi online-kasiino jagab kõikidele oma mängijatele tasuta keerutusi slotimängus Wild Wild West: The Great Train Heist, mille käigus võidetud rahale puuduvad täiendavad läbimängimise nõuded!

button.png

Kampaania kestab sel nädalavahetusel, vahemikus 8.-11. november, mille peale saab iga mängija 5-100 tasuta keerutust. Nende saamiseks tuleb teha 10 euro eest panuseid slotimängus Wild Wild West: The Great Train Heist ning avada sama mäng uuesti alates 12. novembri keskpäevast (kell 12:00) kuni teisipäevani kell 23:59

Mängu naastes pannakse käima loosiratas, mis näitab, kas mängija saab 5, 10, 20 või koguni 100 tasuta keerutust. Iga tasuta keerutuse väärtus on €0,20 ning slotimängu keskmine väljamakse 96,75%.

Iga osaleja, kes ülesande nõuded täidab, võidab garanteeritult tasuta keerutusi. Tasuta keerutuste võitmise tõenäosus on järgmine:

- 44% võimalus võita 5 tasuta keerutust

- 42% võimalus võita 10 tasuta keerutust

- 10% võimalus võita 20 tasuta keerutust

- 4% võimalus võita 100 tasuta keerutust

Mängust

Wild Wild West: The Great Train Heist on viie rulliku ning kolme reaga NetEnt'i 2016. aasta slotimäng, millel on 10 väljamakse liini. Mängus on kaks lahedat lisafunktsiooni: 

- Pick and Click: Saa rullikutele kolm rahakapi sümbolit (alumisel pildil) ning Sulle on garanteeritud rahaline auhind (reeglina 10-15 algpanust).

- Tasuta keerutused: Saa rullikutele kolm kuni viis "seitset" ning saa 10-30 tasuta keerutust lisafunktsiooniga (täiendavad, laienevad või  kordajatega wild-sümbolid, mis suurendavad oluliselt võitude suurust). 

Rahakapp.jpg

Pakkumises osalemiseks: 

1. Loo Pafi konto (kui sul seda veel pole) või ava vastav promo leht Pafi portaalis

2. Ava slotimäng Wild Wild West: The Great Train Heist ning tee vähemalt €10 eest panuseid

3. Naase esmaspäeval alates kell 12:00 ning keeruta samas mängus loosiratast

4. Tasuta spinnid lisatakse koheselt Sinu kontole ning nendega saadud võite EI PEA kuskil läbi mängima!

Meie arvutus näitab, et tegemist on matemaatiliselt kasuliku pakkumisega, mille teoreetiline +EV on vahemikus 0,64-19,02 eurot! 

UUELE MÄNGIJALE: 25 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

- Ava konto ja saad pärast registreerumist 25 tasuta spinni slotimängus Pehmed ja Karvased.  

- Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker