Tee Triobetis €15 spordipanus ja saa tasuta €3,30 pokkeripilet
  • Jokker.ee
  • 29.12.2016
  • 0

Tee Triobetis €15 spordipanus ja saa tasuta €3,30 pokkeripilet

14. novembril Triobetis alanud talimängud on lõpusirgel, kuid igapäevaseid eripakkumine nii spordiennustuses, kasiinos kui ka pokkeris tehakse kuni 1. jaanuarini.

Täna, 29. detsembril on võimalik saada täiesti niisama €3,30 maksev pokkeripilet. Sellega võib osaleda vabalt valitud pokkeriturniiril 30. detsembrist kuni 5. jaanuarini, mille sisseost on pileti maksumusega kas võrdne või siis sellest väiksem. Kui valitud pokkeriturniiril õnnestub ka rahadesse tulla, siis ei kaasne hiljem mingeid täiendavaid läbimängimise kohustusi!

Pileti saamiseks tuleb teha 29. detsembril kell 00:00 kuni 23:59 vähemalt €15 väärtuses panuseid Triobeti spordiennustuses. Sobivad nii enne mängude algust kui ka reaalajas tehtud panused koefiga vähemalt 1.50. Panuseid võib teha kas läbi arvuti või mobiili.

LIHTNE DEPOSIITBOONUS KUNI €100 

1) Ava konto Triobeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Triobet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €100
NB! BOONUSE VABASTAMINE ON VÄGA LIHTNE - see tuleb kõigest 6x läbi mängida

1) Olles aktiveerinud deposiitboonuse saad lisaks ka €10 TASUTA PANUSE

2) TASUTA PANUS tuleb teha mobiiliga

3) Võidu korral tuleb panus 3x läbi mängida, kaotatud panuse korral nõudeid pole


Lisaks sellele - €5 Live-Kasiino boonus!

Kui mängid täna vähemalt €50 eest kasiinos või live-kasiinos, saad Triobetis 5 eurose väärtusega live-kasiino boonuse. Enne boonuse väljavõtmist või selle muudes toodetes kasutamist peab boonuse summa vähemalt 20 korda läbi mängima. Kui boonuse tingimused ei ole täidetud 3 päeva jooksul alates boonuse aktiveerimisest, siis boonus aegub.

Tasuta bankroll järgmiseks aastaks

Täna toimub Triobetis viimane Põhjapõdra-turniir, mille viis parimat pääsevad 30. detsembril kell 20:30 algavale eksklusiivsele Santa freerollile. Seal on koguni 12000-eurone auhinnafond ning tühjade kätega ei lahku freerollilt keegi!

Turniiri võitja saab 2017. aasta igaks kalendrikuuks 200-eurose bankrolli, mille koguväärtus on 2400 eurot. Ka kõige esimest väljakukkujat ootab igakuine 10-eurone bankroll (koguväärtus 120 eurot). 

TRIOBETIGA SAAD LIITUDA SIIN

5000-eurone loos

Lisaks sellele pääsevad kõik, kes kvalifitseerusid tänasele või mõnele varasemale Põhjapõdra-turniirile, 5000-eurosele Uue Aasta loteriiturniirile. See turniir algab 1. jaanuaril kell 20:30 ning pole tarvis põdeda, kui mõistus pärast väsitavat uue-aasta pidu ei tööta, sest kõik osalejad on automaatselt all-in kuni võitja selgumiseni. Parimaid ootavad taas ägedad auhinnad, kolme esimest näiteks tutikad iPhone7 nutitelefonid. 

NB! Kõik need kampaaniad on mõeldud vaid Betssoni mängijatele e. Eesti klientidele kättesaadavad vaid läbi Triobeti. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5