Unibeti kevadkalender: hulgaliselt eripakkumisi kuni 31. märtsini
  • Jokker.ee
  • 23.03.2016
  • 0

Unibeti kevadkalender: hulgaliselt eripakkumisi kuni 31. märtsini

Unibet alustas täna üheksa päeva vältavat kevadkalendri kampaaniat, mille käigus pakutakse mängijatele nii riskivabu ennustusi kihlveokontoris, tasuta keerutusi online-slottidel, freerolle pokkeritoas kui ka erinevaid sissemakseboonuseid.


Kevadkalendri kampaania kestab kuni 31. märtsini ning iga päev on klientidele üks erinev pakkumine, mida saab teada alles vastavalt päeval.  Näiteks täna, 23. märtsil pakutakse tasuta keerutusi ülipopulaarsel Starburst online-slotikal. 

10 tasuta keerutust saab igaüks täiesti niisama, milleks tuleb vaid klõpsata pakkumises olevale otse mängu juhatavale lingile ning panna rullikud pöörlema. Eraldi pakkumises registreerumise korral võib saada veel kuni 50 täiendavat spinni, seda küll juba eelneva panustamise eest. NB! Tasuta keerutuste eest saadud võidud on boonusraha ning tuleb enne väljavõtmist 25 korda läbi mängida. Teisalt võib aga proovida õnne täiesti riskivabalt. 

Eestis litsentseeritud ning enam kui 10 miljoni kasutajata Unibet pakub nii pokkerit, õnnemänge kui spordiennustust. Sõltumatute ülevaadetega saad tutvuda meie mängukorraldajate lehelErinevatest võimalustest internetis boonuseid taga ajada kirjutab boonusesõber Bruno oma iganädalases ülevaates.  

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker