LIVE

USA pokkeriproff raiskas WSOP-l 43 bulletit...ja ikka ei cashinud!
  • Jokker.ee
  • 15.06.2022

USA pokkeriproff raiskas WSOP-l 43 bulletit...ja ikka ei cashinud!

On teil veel meeles sel aastal esmakordselt EMV ajaloos mängitud Flip & Go, kus mõnel õnnestus end juba esimese katsega finaalpäeva (ehk rahadesse) flipata, mõnel ei õnnestunud see aga üldse või siis õnnestus kohutavate kaotuste hinnaga (minnes maksma üle kümne bulleti)?

Flip & Go pole aga kaugeltki eestlaste leiutis, vaid levinud mänguformaat ka Las Vegases toimuvatel turniiripokkeri maailmameistrivõistlustel (WSOP). Äsja selgus ka tänavune "flippamise maailmameister", kelleks osutus ameeriklane Christopher Chatman. 1000-dollarilisi flippe võttis 1329 mängijat, neist 157 õnnelikku pääses juhuse tahtel ka rahadesse ning mängis siis juba "ausalt" esikohale.

Maailma pokkerimeedias pälvis aga hoopis enam tähelepanu kurioosum, mille peakangelaseks neljakordne maailmameister ning kuulus USA pokkerimiljonär Scott Seiver. Nimelt oli Seiveril niivõrd kange isu rahadesse pääseda, et ta kulutas 8-inimese flippidel ära koguni 43 bulletit, kuid edasi ikkagi ei pääsenud!

Edutu flippamine maksis Seiverile täpselt 43 000 dollarit. Kui tal oleks õnnestunud rahadesse jõuda, pidanuks mees oma kulude katteks saavutama vähemalt viienda koha. Tõenäoliselt on tegemist ka WSOP ajaloo sisseostude rekordiga ühel turniiril.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5