VIDEO: Eestlane võitis Kreisiraadio mängus kauaoodatud Jackpoti (94 713 eurot)
  • Jokker.ee
  • 21.10.2020

VIDEO: Eestlane võitis Kreisiraadio mängus kauaoodatud Jackpoti (94 713 eurot)

Natuke vähem kui aasta tagasi sai mänguportaal Paf valmis eestiteemalise kasiinomängu Kreisiraadio ainetel. Sel nädalal võitis eestlane samas mängus ligi aasta aega kogunenud Jackpoti summas 94 713 eurot!

Kreisiraadio oli aastatel 1993-2008 sadu tuhandeid eestlasi naerutanud ning absurdihuumorit viljelenud kollektiiv, kuhu kuulusid Peeter Oja, Hannes Võrno ja Tarmo Leinatamm. Kunagi valminust on nüüd nendenimelises mängus lahedaid heli- ja videoefekte ning meenutusi komöödiasarjast. Ka Jackpot videos on näha tuntuks saanud fraasi "Võta, aga pane tagasi!" ja samast sketšist pärineb ka rahva seas tuntud lause - "See ei ole mingi 3.50!".

Vaata videost kuidas Jackpot tuli ning legendaarset Kert Ämmapetsi

Kreisiraadio täispikk sketš - "Kuhu kadus 800 miljonit!?"

Paf Game Studio on aastaid erilisi mänge tootnud. Näiteks kaks aastat tagasi tehti eestlastele kasiinomäng Pehmed ja Karvased ning tänavu sai valmis ka esimene "Läti mäng" - Book of Kambala, mille peaosaliseks on legendaarne Läti korvpallur Kaspars Kambala.

small_width.jpg

UUELE MÄNGIJALE: TASUTA 25 KREISIRAADIO KEERUTUST + 10 EUROT!

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5