LIVE

VIDEO: Pokerstars reastas viis suurimat TV-lauas tehtud viga
  • Jokker.ee
  • 30.06.2019

VIDEO: Pokerstars reastas viis suurimat TV-lauas tehtud viga

Kas oled pokkerilauas vea teinud ja näiteks loobunud parimatest kaartidest või hoopiski oma kaarte valesti vaadanud ja seetõttu kaotanud raha?

Näiteks tasub showdown'il (kaartide avamisel) alati oma kaardid avada, sest vahel võid võita ka kaartidega, millega arvad kaotavat. Oma kaarte avades saad tihti näha ka vastasmängija kaarte, mis võib osutuda edaspidi kasulikuks informatsiooniks.

Tihti pokkerilauas mängijad hakkavad ka nn üle mõtlema ja teevad enneolematuid otsuseid emotsioonide toel - siin on soovitus kaine mõistus säilitada ja enne mõtle, ja mõtle veel kord ning alles siis otsusta. Vahel juhtub ka, et näiteks pärast riverit toimub check-check ja sul on parim käsi ning väärtus jäi võtmata - vähe sellest saad veel selle eest turniiridirektori käest karistuse.

Vaata maailma suurima online pokkeritoa Pokerstarsi poolt reastatud 5 suurimat telelauas tehtud pokkeriviga

Või mida arvata jaotusest, kus mängija kes teab algusest peale vastase taskukaarte ning läheb pärast riverit all-in ja kaotab!!??


$30 HÜVEDEPAKETT TÄIESTI NIISAMA!

1) Ava konto PokerStarsis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta konto loomisel turunduskoodi (marketing code) psp21722
3) Tee esimene vähemalt 20-dollariline deposiit, kasutades boonuskoodi THIRTY
4) PokerStars annab Sulle TÄIESTI NIISAMA järgmise hüvedepaketi

ttt.png

Tähelepanu! PokerStars on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5