Viimast kuud GG-võrgustikus: tšekka Optibet Poker juuni eripakkumisi!
  • Jokker.ee
  • 01.06.2020
  • 0

Viimast kuud GG-võrgustikus: tšekka Optibet Poker juuni eripakkumisi!

Optibeti pokkerituba on viimast kuud maailma suurimas pokkerivõrgustikus GG-Network. Seda kuud tasub kasutada näiteks pooleliolevate boonuste läbimängimiseks, kuid ka uutes ja põnevates pakkumistes kaasalöömises. Turniiride ja rahamängude valik on endiselt lai, niisamuti saab ka kuni 100% cashbacki!

Alates 30. juunist asub Optibet Poker tegutsema iPoker võrgustikus ning tutvustama neid pakkumisi, mis iPokeri mängijaid ootavad. On kindel, et Optibet jääb ka edaspidi Eesti mängijate kõrvale, toetab edasi ETPF-i ning osaleb ka meistrivõistluste läbiviimises. 

Mängi pokkerit Optibetis!

Kaeva kulda ja osale "Spin & Gold" iganädalases 100 000 $ edetabelis

Juhuslike auhindade ning Jackpottide-põhist kiirpokkerit armastavad kõik! See on netipokkeri tulevik, mis peibutab ka Eesti parimaid mängijaid. 

Hiljuti Optibetis käivitatud Spin & Gold turniirid viiakse läbi tavapäraselt kolme mängijaga ning iga miniturniiri võitja saab oma algpanuse kuni 12 000-kordistada. See tähendab, et hea õnne korral on võimalik võita üheltainsalt turniirilt koguni 600 000 dollarit! Turniiriide sisseostud on seejuures vastavalt 1, 5, 20 ja 50 dollarit.  

Olulist põnevust lisab mängule ka juunis jätkuv 100 000-dollariline iganädalane edetabel. 

Igal turniiril osalemise eest saab mängija "kulda". Saadava saadava "kulla" hulk sõltub seejuures mängija kohast turniiril ning turniiri sisseostust. Eriti tulus on mängida nädalavahetusel, sest laupäeval on punktid 1,5- ja pühapäeval 2-kordsed

Mida rohkem nädala jooksul kulda "kaevandad", seda kõrgemale ka edetabelis tõused. Arvestust peetakse kuuel erineval tasemel ning auhindu jagub iga taseme 30-100 edukaimale punktikogujale. Igal mängijal on õigus osaleda ükskõik kui mitmes edetabelis ning kokku läheb jagamisele 100 000 dollarit boonusraha IGAL NÄDALAL!

MILJON! dollarit lisaraha Ru$h & Ca$h sõpradele, valikus ka Omaha!

Erakordselt kasulik pakkumine ootab neid, kes peavad lugu tempokast mängust - Ru$h & Ca$h. Ja tempot on tõesti kõvasti juurde pandud, sest Texas Holdemile on lisandunud ka Omaha!

See kõik tähendab 1.-30. juuniks veelgi kopsakamat auhinnafondi. Muus osas on kampaania sarnane aprillile ja maile, kuid võidufond kguni 33 000 dollarit päevas (aprillis 15 000, mais 20 000). Raha jagatakse absoluutselt alati, esmaspäevast pühapäevani! Sul ei tule teha midagi muud, kui mängida Ru$h & Ca$h rahalaudades Sulle sobiva(te)l taseme(te)l.

Iga reigiks makstud 0,01 $ eest saad ühe punkti, eraldi registreeruda (teha opt-in) pole kuskil vaja. Iga päev on ka happy hour (05:00-07:00 Eesti aja järgi), mil saab topeltpunkte. Ja mitte ainult - tavapäraselt toimuvad Ru$h & Ca$h laudades rahasajud. 

Iga päeva lõpus premeeritakse iga mängutaseme edukamaid punktikogujaid (kokku 7 taset mõlemas mängus, võid võita ka enam kui ühel tasemel) lisarahaga. Tea sedagi, et Ru$h & Ca$h laudades kogutud punktid lähevad ka muidu asja ette ning nende eest makstakse Sulle läbi Kalabistroo programmi korraliku, kuni 100%-list cashbacki!

Daily Leaderboard.jpg

Igapäevane 10 000 $ freeroll All-in or fold mängijatele!

All-in or Fold (AoF) on eelkõige asiaatidele mõeldud erakordselt terav mänguformaat, milles proovivad siiski vahel kätt ka kõik teised. Tõsi - see ongi paras gämbling, kuid see-eest ülipõnev!

Juunis ootab AoF mängijaid järgmine tore pakkumine: mängi päevas vähemalt 100 kätt ning teenid pääsme järgmisel päeval toimuvale flip-out turniirile. Iga päev viiakse läbi neli flip-out turniiri ning igaüks neist vastab ühele kuni neljale mängutasemele. Flip-out turniiride igapäevane lisaväärtus on kokku 10 000 dollarit. 

Soovi korral võid teenida pääsme ka enam kui ühele flip-out turniirile (mängides selleks erinevatel tasemetel ja teenides neist igaühel vähemalt 100 punkti). Flip-out turniiride väljamaksed selguvad juhuslikult, nii ei tähenda esimese koha saamine sugugi suuremat auhinda kui näiteks 48-ndaks platseerumine. Igal flip-out turniiril premeeritakse 100 parimat! 

Ära unusta, et samaaegselt saab saab AoF laudades osaleda ka n.ö. bingopokkeri väljakutsetes, Holdemis on piiriks 50, Omahas aga 20 kätt. Bingopokkerist võite pikemalt lugeda siit. Tasub teada, et AoF mängudes on kokku 7 erinevat limiiti vahemikus 0,10$/0,25$ kuni 5$/10$.

Iga päev 5000 $ Short Deck Poker mängijatele

Maailmas aina populaarsemaks muutuv 36-kaardist koosneva pakiga mängitav Short Deck Poker populaarsus on kasvamas ka Eestis ning tänavu selgus selles mänguformaadis koguni Eesti meister. Tosina aasta järel napsas tiitli legendaarne Sander "Codecci" Laprik

Optibeti pokkerituba on suurepärane koht selle uue ja põneva formaadiga tutvumiseks, lisaks saavad kõik mängijad osaleda ka igapäevastes reigirallides, mis toimuvad kokku kaheksal erineval tasemel.  See tähendab, et soovi korral võib igaüks osaleda ka enam kui ühes reigirallis, kui viitsib piisavalt mängida. 

Iga päev läheb usinamate mängijate vahel jagamisele täpselt 5000 dollarit ning ajavahemikus 05:00-07:00 saab punkte topelt. 

Short Deck Optibet.jpg

GG Masters - $500 000 GTD igal pühapäeval

Igal pühapäeval kell 20:00 (Eesti aja järgi) algab Optibetis magus 500-tuhande dollarilise garantiiga suurturniir GG Masters, kus tekib sageli overlay. See turniiri on eestlaste seas väga populaarne - erinevaid osalejaid on alati üle 50.

GG Mastersi sisseost on jätkuvalt 150 dollarit (umbes 135 eurot) ning tegemist on puhtakujulise freezout'iga, kust puuduvad re-buy või re-entry võimalused. Algstäkk 10 000, esimesed tasemed 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 15 minutit. Hiline registeerimine on võimalik 3 tunni jooksul. Kvalifitseeruda saab läbi online-satikate, mis on kahel tasemel  - vastavalt 1,50$ ja 15$. 

Ja veel! Kui Sulle meeldib mängida Optibetis, siis hoia kindlasti ka pokkeritoa esindusmängija Rauno Tahvoneni striimil silma peal!

Näita enda oskusi Optibeti pokkeritoas!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker