Boonusesõber Bruno nädala parimate pakkumiste ülevaade 7.-13. märts
  • Boonusesõber Bruno
  • 07.03.2016
  • 0

Boonusesõber Bruno nädala parimate pakkumiste ülevaade 7.-13. märts

Boonusesõber Bruno märtsi teise nädala parimate pakkumiste hulka jõudsid järgmised kampaaniad:

Nädala parima kampaania au kuulub seekord Triobeti „1X2=3 – €10 panus tagasi“ promole. Kui panustada Euroopa suurliigade jalgpallis €10 viigile, siis kaotanud panuse saab €10 freebeti kujul tagasi. Äärmiselt hea väärtusega pakkumine, sest freebetiga võidetud rahadele kehtib samuti väga mõistlik kolmekordne läbimängimiskohustus (min. 1,5 koefitsendiga). Iga mängija saab päevas võita ainult ühe tasuta panuse. NB! Kampaaniale tuleb Triobeti lehel ühekordselt registreeruda!    

Igapäevased mõistlikud pakkumised, kus ülesande/auhinna suhe kenasti paigas. Esmaspäeviti €100 eest mängides €5 boonus, teisipäeviti 10 tasuta Gonzo`s Quest spinni, kolmapäeviti €25 deposiitboonus, neljapäeviti kümne €5 keerutuse eest €5 boonus, reedeti 5 tasuta spinni ja €10 deposiitboonus, nädalavahetusel €200 eest mängides €10 boonus. 

Olybeti slotikampaaniate sari jätkub ning nüüd saab iga päev teenida 50 tasuta spinni paljude slotisõprade lemmikmängus StarBurst. 

Tonybet pakub Meistrite liigas €5 panuse tagastamist Real Madrid - Roma või Chelsea – PSG mängus. Ennustada tuleb täpset skoori ja kaotanud panus makstakse mängijale tagasi. NB! Tagastatud panus tuleb ühekordselt vähemalt 1,85 koefitsendiga läbi mängida. 

Kampaania, mis ühendab omavahel spordiennustust ja pokkerit. Tehes teisipäevast kuni neljapäevani vähemalt 10-eurose spordiennustuspanuse, pääseb neljapäeval osalema €1000 pokkeri freerollil. Ning tehes reedest kuni esmaspäevani 10-eurose panuse, pääseb esmaspäeval osalema €1000 freerollil. Nii lihtne see ongi.

Kui nädala jooksul teha €10 deposiit ja mängida €10 eest slotimänge, siis saab järgmise nädala teisipäeval 20 tasuta Starbursti spinni. Tasuta spinnidest saadud võitudel on mõistlik 20-kordne läbimängimiskohustus.  

8. märtsil Eesti aja järgi 21.00-23.00 toimub The Podium saalis naistepäeva tähistamiseks rohkete eriauhindadega bingoõhtu. Jagatakse rahalisi võite ja community jackpote (50% võitjale ja ülejäänud auhinnafond jagatakse kõigi osalejate vahel).

Juba Bruno klassikuks kujunenud lihtne ja selge väärtusega promo, kus €300 panustamise eest saab boonuseks €30 pärisraha.

Õhtuti 19.00 toimuvad Pafis slotiturniirid, kus 50 keerutuse eest saab 5-8 tasuta keerutust. Nädalalõpu turniiril tuleb teha 100 keerutust ning selle eest saab kuni 15 tasuta spinni. Võidud samuti pärisrahas ilma läbimängimiskohustusteta.

Boonusesõber Bruno on harrastusmängija, kelle südame paneb kiiremini tuksuma rahamänguoperaatorite poolt pakutavad lisaväärtused. Bruno ei ole valiv, kui kihlveos on saadaval 5-eurone tasuta panus ragbi maailmameistrivõistlustele, siis saab panus tehtud ka juhul, kui Bruno ragbi reeglitest mitte midagi ei tea. Kui tundmatus slotimängus on saadaval 5 tasuta keerutust, siis  saavad need kindlasti ka ära kasutatud. Bruno on enda meelest suhteliselt kõva pokkerikäpp ja keskpärane bingomängija.

Mängimine on Brunole meelelahutus, aga samas on tema unistus hobiga ka natuke lisaraha teenida.  Bruno ei liigita ennast mänguriks, vaid on pigem „netimängude väikeinvestor“ ja selgelt kahjumlikud panused üritab ta „mänguportfellist“ välja jätta. 

1. jaanuaril 2016 alustas Bruno 1000-eurose mängukassaga. Kuna Eestis litsenseeritud operaatorite arved olid tal selleks ajaks juba ammu olemas, siis liitumisboonustest ta enam osa ei saanud. Bruno eesmärk on mängukassa aasta lõpuks kahekordistada. Mängukassa hetkeseisu näeb boonusesõbra blogis.

Bruno peab enda mängude üle kenasti arvet ja tema mängude tulemusi, mängukassa hetkeseisu ning lihtsalt uitmõtteid saate jälgida blogi vahendusel. 

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5