Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooniga liitus pokkeriklubi Neli Kuningat
  • Jokker.ee
  • 22.03.2017

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooniga liitus pokkeriklubi Neli Kuningat

Sel nädalal liitus Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooniga (ETPF) uus pokkeriklubi Neli Kuningat, mille eestvedajad on Siim Karilaid ning Riho Laanemaa. MTÜ vormis tegutsev pokkeriklubi registreeriti 13. märtsil ning ühendab üle kümne aktiivse liikme.   

„Meie klubi sai alguse üheskoos pokkerit mängivatest töökaaslastest, kuid ajapikku on seltskonnaga liitunud ka teisi huvilisi. Soovime algavatel tiitlivõistlustel edukalt esineda ning ETPF-i tegevusest aktiivselt osa võtta,“ kommenteeris Siim Karilaid. Teiste seas kuulub pokkeriklubisse Neli Kuningat ka vastne Eesti Naiste Pokkeriliiga tšempion Irene Ligi

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul saab föderatsioon uue klubi lisandumisega uusi liikmeid ning värskeid ideid, mängijad seevastu aga kasu kõikidest ETPF-i kuulumisega kaasnevatest hüvedest.

„ETPF-i liikmed võivad olla nii ametlikult registreeritud pokkeriklubid kui ka eraisikud. „Kui viimaste seas on näiteks palju sõltumatuid netimängijaid, siis klubid pööravad tähelepanu ka omavahelisele sotsiaalsele suhtlemisele. Seejuures ei tegeleta ainuüksi mänguoskuste lihvimisega, vaid ka pokkerivälise meelelahutuse ning heategevusega. Näiteks sai 40-liikmelisest Insomnia pokkeriklubist äsja Tallinna Loomaias öökulli vader,“ täheldas Tanel. 

„Kõikidel klubiliikmetel pole küll kohustust samaaegselt ETPF-i kuuluda, kuid kindlasti julgustame neid meie tegemistes kaasa lööma. 15-eurone liikmemaks võimaldab võita tiitlivõistlustel lisaauhindu, lõbutseda ainulaadsetel Eesti pokkerimängijate suvepäevadel ning osaleda aasta parimate valimistel ja galaõhtul. Oluline on ka see, et iga ETPF-i liige võib Eesti pokkerielu edendamises vahetult kaasa lüüa,“ kirjeldas Tanel liikmelisusega kaasnevaid hüvesid. 

Hetkel valmistub ETPF pingsalt aprilli keskel algavateks arvult 15. turniiripokkeri Eesti meistrivõistlusteks. „Selleks, et võistelda ka ETPF-i lisaauhindadele, tuleks hiljemalt 13. aprilliks iga-aastane liikmemaks tasuda. Meie sekka on oodatud kõik vähemalt 21-aastased pokkerisõbrad ning liituda saab hõlpsalt läbi ETPF-i kodulehe,“ viitas Tanel.     
Liikmemaksu tasumisel palutakse kasutada järgmisi andmeid:  
Saaja: EESTI TURNIIRIPOKKERI FÖDERATSIOON
Saaja pank: Danske Bank
Arveldusarve: EE323300332135650006
Selgitus: ETPF liikmemaks + mängija nimi + klubi (juhul kui on). 
Summa: 15 eurot.

Hinnanguliselt on Eestis umbes 50 tuhat pokkerimängijat, kellest enamik peab turniiripokkerit heaks seltskondlikuks meelelahutuseks, kuid umbes saja inimese jaoks on pokker peamiseks tuluallikaks. ETPF-i tegevust toetavad Paf, OlyBet, Triobet ja Unibet. 
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5