EMV asendatatakse OPEM-iga, action algab juba aprillis!
  • Jokker.ee
  • 21.03.2020
  • 0

EMV asendatatakse OPEM-iga, action algab juba aprillis!

Täna avaldas Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) oodatud hea uudise, mille kohaselt asendatakse edasi lükkuv EMV online-pokkeri Eesti meistrivõistlustega (OPEM 2020)!

Seoses Eestis kehtiva eriolukorraga on kõik kasiinod suletud ning turniiride korraldamine välistatud. EMV 2020 toimub eeldatavalt sügisel

OPEM-i täna kehtivad piirangud aga ei puuduta ning festival täidab mitut lisafunktsiooni: 

- Aitab pakkuda pokkerimängijatele meelelahutust ja vaheldust,

- Aitab pokkerimängijatel (rohkem) kodus püsida,

- Võimaldab täita live-turniiride puudumisest tekkivad tühimiku,

- Välistab selle, et kõik festivalid pandeemia lõppedes üksteise otsa kuhjuvad,

- Tuleb kasuks ka operaatoritele ja ETPF-ile. 

OPEM-ile eelneb kuus 400-eurost freerolli, mis viiakse läbi 18.-23. aprillil. Freerollide korraldajateks on OPEM-i läbiviimises osalevad pokkeritoad (Betsafe, OlyBet, Paf, Optibet, Unibet ja Coolbet) ning neile on oodatud ETPF-i tegevliikmed. 

24. aprillist 4. maini toimuva festivali raames viiakse läbi 14 turniiri, neist viimasel - meistrite turniiril - tiitlit ei anta. Uuendusena on kavas ka Short Deck turniir Optibetis, mis viiakse läbi 36 kaardist koosneva pakiga.

Tavapärasel on kavas freeroll, rahva- ja naisteturniir ning High-Roller. Üldarvestuse parimaid ETPF-i mängijaid ootavad EMV 2021 turniiripaketid. 

Uudise täisteksti leiad ETPF-i lehelt. Anna oma osalemisest teada ka Facebookis!

OPEM 2020 kava.jpg  Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker