EMV heads-up turniiri võitis Põlva imemees Jaan Vasser
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 03.04.2018
  • 0

EMV heads-up turniiri võitis Põlva imemees Jaan Vasser

Teisipäeva õhtul selgus arvult 16. pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) tšempion ülipõnevas No Limit Holdem heads-up mänguformaadis. Kaks päeva väldanud heitlusest väljus võitjana Põlva hobimängija Jaan Vasser (pildil). 

Teel finaali tuli Jaanil läbida tõeline kadalipp ning alistada üksteise järel nii nimekas turniirimängija Kaido Kuusemäe, värske Eesti meistrivõistluste rahvaturniiri võitja Karl-Joonatan Mets, pokkerikomeet Roland Luik, tiitlikaitsja Marius Morel kui ka 2017. aasta EMV põhiturniiri tšempion Kristo Erala

Finaalis kohtus Jaan Indrek R., kellega sõlmiti kohe enne mängu algust kokkulepe, mis tagas võitjale 3211- ning kaotajale 2750-eurose auhinnaraha. Kuigi Indrek asus duelli juhtima, domineeris lõpus ikkagi Jaan ning võitis selle pisut vähem kui tunniga.  

Kolmandat kohta jaganud Kristo Erala ja Alari Arnover said kumbki 1430 eurot, veerandfinaalis kaotanud Marius Morel, Marko Vest, Marko Keskel ja Yaroslav Dmitriev aga igaüks 610 eurot. Turniiri auhinnafond oli 11 262 eurot ning sarnaselt mullusele püüdis tiitlit 86 mängijat. 

Eesti meistrivõistlused pokkeris 2018
€150 No Limit Holdem heads-up (86 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Jaan Vasser - 3211
2. Indrek R. - 2750
3.-4. Kristo Erala - 1430
3.-4. Alari Arnover - 1430
5.-8. Marius Morel - 610
5.-8. Marko Vest - 610
5.-8. Marko Keskel - 610
5.-8. Yaroslav Dmitriev - 610

Heads-up.jpgHeads-up turniir algas leinaseisakuga: mälestati lahkunud Aare Ojamäed

„Heads-up on üliterav pokkeriformaat, kus mängijad võistlevad paarides üks-ühe vastu. Kaotanud mängija langeb turniirilt välja, võitja läheb aga edasi järgmisesse ringi,“ selgitas Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) juhatuse liige Tanel Reisi. „Kõik EMV duellid algasid 5000 stardipunktiga, kuid avapäeval võimaldati teha üks ning alates poolfinaalidest kaks tasuta re-buy’d,“ lisas Tanel.  

Jaan Vasser sai tuntuks korduvate superesitustega möödunud hooajal toimunud Betsafe Eesti Pokkerikarikal, mis lõppes Põlva pokkeriklubi meeskondliku ning Jaani individuaalse võiduga. Mullustel online-pokkeri Eesti meistrivõistlustel võidutses sama mees aga Limit 7 Card Stud mänguformaadis

Eesti meistrivõistlused jätkuvad teisipäeva õhtul Olympic Park kasiinos alanud No Limit Omaha Hi-Lo 8-max’i ja No Limit Holdem naisteturniiriga, mille võitjad selguvad kolmapäeva hommikuks.

Naisteturniiri ülekannet saad jälgida siin

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5