Esimesed OPEM 2018 tšempionid on Meelis Ahman ning Marko Prits!
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 05.11.2018

4. novembri õhtul alanud arvult 11. online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) esimesel päeval krooniti tšempioniteks Meelis Ahman (pildil) ning Marko Prits

Tiitlivõistlused juhatas sisse 230 osalejaga tasuta turniir Unibetis, mis võimaldas kõikidel vähemalt 21-aastastel Eesti pokkerihuvilistel oma mänguoskused ilma igasuguse rahalise riskita proovile panna. No Limit Texas Holdem freerolli võitnud Meelisele on see juba karjääri kolmas Eesti meistritiitel – 2011. aastal oli mees parim live-pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) heads-up turniiril, mullu aga 342 osalejaga OPEM rahvaturniiril.

Teise koha saavutas Tiiu Kastein, kolmandaks tuli aga Janiš Laende. Tuntud tegijatest jõudsid finaallauda ka Sten Talviste, tiitlikaitsja Kadi Kask ning Tarmo „Waim“ Pikk, kes saavutasid vastavalt viienda, kuuenda ning kaheksanda koha. Unibet premeeris turniiri parimaid OPEM 2018 turniiripiletitega ühtekokku 400 euro väärtuses.

OPEM 2018: Turniir #1: No Limit Holdem freeroll (230 osalejat)
9. Reido Sepp

Samuti toimus pühapäeval Unibetis 22-eurose sisseostuga No Limit Texas Holdem 6-max turniir, millest võttis osa 111 mängijat. Meistritiitli võitis Marko, kes teenis 377 eurot ning 33-eurose pileti OPEM-i viimasel päeval toimuvale eksklusiivsele meistrite turniirile. Sarnaselt Meelisele pole ka Marko nimi Eesti meistrite nimekirjas uus - 2015. aastal oli tartlane edukaim OPEM põhiturniiril (ja ärge unustage, et sama mees võitis ka laupäevase Paf Live - toimetuse märkus)!

„6-max pole küll päris minu formaat, kuid pärast esimest duublit arvasin, et võiksin vähemalt finaallaua mängu sekkuda“, kommenteeris võitja. „Kaardijooks oli super ning lisades sellele pisut agressiivsust koos oskusega õigel hetkel oma kaartidest loobuda, võis midagi kokku tulla küll,“ sõnas Marko rahulolevalt.

Turniiri finaallauda pääsesid eranditult tuntud tegijaid: teiseks tuli Revo Kink, kolmandaks Tarmo Mõttus, neljandaks Carmen-Elina Vist, viiendaks Tanel Evert ja kuuendaks Jaan Vasser. Neist kolm – Revo, Carmen-Elina ja Jaan – on kõik kahekordsed Eesti meistrid, Tanel aga tunamulluse OPEM põhiturniiri tšempion.

OPEM 2018: Turniir #2: €22 No Limit Holdem Holdem 6-max (111 osalejat)