Banner
LIVE

Esimesed OPEM 2018 tšempionid on Meelis Ahman ning Marko Prits!
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 05.11.2018
  • 0

Esimesed OPEM 2018 tšempionid on Meelis Ahman ning Marko Prits!

4. novembri õhtul alanud arvult 11. online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) esimesel päeval krooniti tšempioniteks Meelis Ahman (pildil) ning Marko Prits

Tiitlivõistlused juhatas sisse 230 osalejaga tasuta turniir Unibetis, mis võimaldas kõikidel vähemalt 21-aastastel Eesti pokkerihuvilistel oma mänguoskused ilma igasuguse rahalise riskita proovile panna. No Limit Texas Holdem freerolli võitnud Meelisele on see juba karjääri kolmas Eesti meistritiitel – 2011. aastal oli mees parim live-pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) heads-up turniiril, mullu aga 342 osalejaga OPEM rahvaturniiril.

Teise koha saavutas Tiiu Kastein, kolmandaks tuli aga Janiš Laende. Tuntud tegijatest jõudsid finaallauda ka Sten Talviste, tiitlikaitsja Kadi Kask ning Tarmo „Waim“ Pikk, kes saavutasid vastavalt viienda, kuuenda ning kaheksanda koha. Unibet premeeris turniiri parimaid OPEM 2018 turniiripiletitega ühtekokku 400 euro väärtuses. 

OPEM 2018: Turniir #1: No Limit Holdem freeroll (230 osalejat)
Lõppjärjestus (EUR)
1. Meelis Ahman
2. Tiiu Kastein
3. Janiš Laende
4. Rait Viskov
5. Sten Talviste
6. Kadi Kask
7. Janne Lugu
8. Tarmo Pikk
9. Reido Sepp

button (1).png

Samuti toimus pühapäeval Unibetis 22-eurose sisseostuga No Limit Texas Holdem 6-max turniir, millest võttis osa 111 mängijat. Meistritiitli võitis Marko, kes teenis 377 eurot ning 33-eurose pileti OPEM-i viimasel päeval toimuvale eksklusiivsele meistrite turniirile. Sarnaselt Meelisele pole ka Marko nimi Eesti meistrite nimekirjas uus - 2015. aastal oli tartlane edukaim OPEM põhiturniiril (ja ärge unustage, et sama mees võitis ka laupäevase Paf Live - toimetuse märkus)!

„6-max pole küll päris minu formaat, kuid pärast esimest duublit arvasin, et võiksin vähemalt finaallaua mängu sekkuda“, kommenteeris võitja. „Kaardijooks oli super ning lisades sellele pisut agressiivsust koos oskusega õigel hetkel oma kaartidest loobuda, võis midagi kokku tulla küll,“ sõnas Marko rahulolevalt.

Turniiri finaallauda pääsesid eranditult tuntud tegijaid: teiseks tuli Revo Kink, kolmandaks Tarmo Mõttus, neljandaks Carmen-Elina Vist, viiendaks Tanel Evert ja kuuendaks Jaan Vasser. Neist kolm – Revo, Carmen-Elina ja Jaan – on kõik kahekordsed Eesti meistrid, Tanel aga tunamulluse OPEM põhiturniiri tšempion. 

OPEM 2018: Turniir #2: €22 No Limit Holdem Holdem 6-max (111 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnad (EUR)
1. Marko Prits - 377
2. Revo Kink - 310
3. Tarmo Mõttus - 266
4. Carmen-Elina Vist - 222
5. Tanel Evert - 177
6. Jaan Vasser - 133

Marko prits.jpgKahekordne Eesti meister Marko Prits

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Betsafe’i, Pafi, OlyBeti, Unibeti ja Coolbeti koostöös läbiviidav OPEM 2018 jätkub esmaspäeval kell 19:00 Unibetis algava 22-eurose sisseostuga No Limit Holdem 9-max progressive bounty turniiriga. 

Kuni 12. novembrini vältavate tiitlivõistluste raames viiakse läbi tosin turniiri. Võistluste auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad ning EMV 2019 auhinnapaketid ETPF-i edukaimatele mängijatele. Meistrivõistlustel saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid.

1) Ava konto Unibeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Unibet annab Sulle 10-eurose cash game pileti (NB! Deposiiti pole vaja teha!)
3) Vaata vähemalt 750 floppi ning kasuta seda raha nagu ise soovid
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker