LIVE

Läti pokkerimängija jättis Phil Ivey WSOP käevõruta
  • Jokker.ee
  • 21.06.2022

Läti pokkerimängija jättis Phil Ivey WSOP käevõruta

Maailmakuulus pokkeriäss Phil Ivey oli lähedal oma karjääri 11-ndale WSOP turniirivõidule, kuid jäi sellest 100 000 $ sisseostuga No Limit Holdem High-Roller turniiril napilt ilma. Käevõru võitis hoopis Läti esindaja Aleksejs Ponakovs.

Mainitud High-Roller turniirist võttis osa 62 mängijat. Jah - kui eestlased pööritavad silmi Ottomar Ladva ja mõne teise "hullu" 10K $ sisseostude peale, siis nagu näete - Lätis leidub mehi, kelle jaoks "pole isegi sada tonni mingi näitaja"!

Edukas mäng tagas Ponakovsile pea 1,9 miljonit dollarit auhinnaraha ning karjääri teise WSOP käevõru (esimese sai mees online'is möödunud aasta novembris). Ponakovs on näidanud klassi ka WSOP põhiturniiril, kus saavutas üheksa aastat tagasi kõrge 33. koha. 

Nüüdseks on Ponakovs teeninud live-turniiridel üle 3 miljoni euro ning viimane võit viis ta lõpuks Läti läbi aegade edetabeli liidriks Mihails Morozovsi ette. Tuleb siiski lisada, et nii Ponakovs kui Morozovs pole kumbki päris tüüpilised Läti pokkeriharrastajad, vaid keskmisest märksa kõrgema kaliibriga tegelased. 

Las Vegases toimuv WSOP 2022 on jõudnud nüüdseks umbes poole peale. Nimekamatest tegijatest on Brian Hastings võitnud oma karjääri kuuenda ning Adam Friedman viienda käevõru. Äsja Flip & Go's 43 tühja bulletit tulistanud Scott Seiver oli aga väga lähedal 2-7 Lowballi käevõrule, kuid pidi sarnaselt Ivey'le samuti teise kohaga leppima.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5