Leia 10 põhjust miks ja mida liikumispiirangute ajal mängida OlyBeti pokkeritoas
  • Jokker.ee
  • 24.03.2020
  • 0

Leia 10 põhjust miks ja mida liikumispiirangute ajal mängida OlyBeti pokkeritoas

Nüüd kui inimesi sunnitakse koroonaviirus COVID-19 aktiivse leviku ajal valitsuse piirangutega rohkem paiksed olema, siis suunab see otsima ka erinevaid koduseid tegevusi, milleks üks hea meelelahutuse ja miks mitte ka lisaraha teenimise viis on netipokker.

Panime kirja 10 põhjust, miks mängida OlyBet pokkeritoas, sest tavapärasest on seal palju rohkem toimumas:

1. Algasid online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) kvalifikatsioonid. Kuu aja jooksul on sul võimalus soodsamalt OPEM 11€-333€ piletid hankida.

2. Rahalaudade (cashgames) Bad Beat Jackpot on kasvanud 50 000 euro suuruseks. Kuidas sellest osa saada loe siit.

3. Fish Party kõigi viie taseme Jackpot on kasvanud priskeks, sest Jackpot ilmutas end viimati mullu sügisel. Loe siit miks tasuks veel Fish Party kiirturniiridel osaleda enne kui Microgamingu (MPN) pokkerivõrgustik hingusele läheb.

fish.PNGFish Party SNG progresseeruvad jackpotid 24. märtsi seisuga

4. Iga päev toimub mitmeid freerolle, neist suurimate auhinnafondidega leiavad aset nädalavahetuseti. Laupäeviti kl 19.00 pääsed osalema 1000€ freerollile, kui oled ööpäeva jooksul enne turniiri mänginud vähemalt 25 reigitud rahalaua jaotust ning pühapäeviti kl 19.00 toimub 3000€ freeroll, millel pääsed osalema kui oled mänginud nädala jooksul enne freerolli vähemalt 100 reigitud rahalaua jaotust.

Osalustasuta turniiridel on võimalus ka algstäkki suurendada vastavalt laupäevase turniiri puhul 100 jaotuse ja pühapäevase turniiri puhul 400 jaotuse mängimisel eelpool mainitud aja jooksul.

freerolls.PNGTasuta turniirid millel puudub osalustasu, kuid võita saad pärisraha ja turniiripileteid

MÄNGIMA!

5. MPN on lisanud mitmeid uusi turniire ja tõstnud olemasolevate turniiride auhinnafondide garantiisid, mille kohta värskeima info leiad pokkeri tarkvaras või ülemaailmses 2+2 pokkerifoorumis MPN teemas.

6. Nii turniiri kui ka cashgame mängijad saavad 30% rakebacki, ja sa ei pea ootama kindlat päeva millal see lakeub, vaid vaheta lojaalsuspunktid rahaks ükskõik millal.

7.  Iga kuu saavad mängijad 100€ boonuse (v.a. uued mängijad, kes saavad kaheks kuuks 2000€ boonuse) - lihtsalt logi pokkerisse ja leia oma boonus ning vabasta see oma lemmikmänge mängides pärisrahaks.

8. Kolmapäeviti kl 20.00 11€ sisseostuga tuntud Beat the Pro Bounty turniir toimub nüüd ka laupäeviti (kuni 16. maini), mis viiakse läbi heads-up bounty formaadis. Kl 19.00 algav turniir annab hea võimaluse harjutada OPEM Heads-Up turniiriks.

Freezeout turniiri sisseost maksab 22€ ja tavapäraselt kaasneb OlyBeti esindusmängija väljavõtmisel 50 kuni 100 eurone eripreemia (see on lisaväärtusena auhinnafondis). Iga teise mängija alistamisel saad kohe 10€ kätte ning tavapäraselt on u. 20% turniiri parimatele ka auhinnarahad.

12586.jpgOlyBeti esindusmängijad vasakult paremale: Raigo Aasmaa, Carmen-Elina Vist, Dmitrijs Meless, Markus Ylänne

9. Sõpradega enam kokku ei tohi saada, aga oma pundiga tahaks endiselt mängida!? Pole probleemi, kirjuta OlyBeti pokkerimänedžerile Herli Olopile herli.olop(at)oc.eu oma turniirisoov ja saate parooliga kaitstud turniiril mängida ainult teie - päeva, algusaja, formaadi, sisseostu jne detailid valid Sina!

10. Tavapäraselt Olympic Park Casinos läbiviidud OlyBet Poker Series (OPS) toimus möödunud laupäeval internetis ning kuna see osutus niivõrd populaarseks (73 mängijat, 20 juurdeostu), siis OlyBet otsustas teha selle turniiri uuesti ja garanteerida auhinnafondiks 10 000 eurot. Traditsiooniliselt saab OPS turniiri võitja päris karika (artikli pildil).

Tavapärase netiturniiri teeb aga põnevamaks soovi korral videokõnes koos teiste mängijatega osalemine ja sotsialiseerumine Skype vahendusel, millega saad liituda siin. Vahetult enne turniiri algust läheb Skype kõnes turniirile registreerunud mängijate vahel loosi OlyBeti pokkerikohver. Kohvri võitmiseks ei pea osalema Skype kõnes, piisab kui oled registreerunud turniirile enne algust. Võitjat teavitatakse e-maili teel, mis on lisatud OlyBeti mängijakontol (seega veendu, et sul on kehtiv e-mail lisatud).

"OPS March 2020 Take 2" turniir algab 28. märtsil kl 17.15, hiline registreerimine ja "uue elu" ehk juurdeostu võimalus kestab kuni kl 20.30. Osalustasu 110€, mängijad saavad alustuseks 10 000 punkti ning kehtivad 10 minutit tasemed. Eelmisel laupäeval toimunud turniiri ja üle 2500€ võitis mängija "Relax".

Turniirile võid pääseda soodsalt läbi igapäevaste 11€ ja 25€ kvalifikatsioonide, kuhu võid pääseda tasuta alustades mängimist osalustasuta "OlyBet Events Freebuy" turniiridel iga päev algusega kl 18.00. Laupäeval kl 14.00 toimub 3x 110€ piletit garanteeritud viimane satelliit.

Uus_mängija_mobile_ee.png

olybet kasiino.PNG

large_width.png

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker