Netipokker hakkab tõusma? GG Mastersil püstitati osalejate arvu rekord
  • Jokker.ee
  • 17.03.2020
  • 0

Netipokker hakkab tõusma? GG Mastersil püstitati osalejate arvu rekord

Koroonapandeemia on viinud pokkerimaailma täiesti enneolematusse seisu: live-pokker on paljudes riikides (sh. Eestis) juba täielikult suletud, seevastu netis mängitakse hoogsalt edasi. Kas ja kui palju netipokker kriisi tingimustes tõuseb, seda näitab juba aeg. 

Möödunud pühapäeval toimunud 300K$ GTD GG Mastersil, millest võttis läbi Optibeti pokkeritoa osa ka 21 Eesti pokkerisportlast, püstitati võistlussarja osalejate arvu rekord. 2260 võistleja seas eestlased sel korral paraku esimest viiulit ei mänginud, kuid meile juba mitmel korral edukaks osutunud kahepäevasel High-Rolleril oli prokkeriproff "VeneJuuditar" 15. ja võitis 2067 dollarit. 

Samaaegselt PokerStarsis korraldatud Sunday Million meelitades laudadesse 9585 mängijat, nende seas koguni 70 eestlast. Päris paljud neist jõudsid ka rahadesse, kuid ühtegi supervõitu ei tulnud. Parim meie mängija "Max-vol555" teenis 70. koha eest 2034 eurot. 

Mis saab aga algaval pühapäeval? Turniir algab tavapäraselt kell 18:00 ning esimese 3 tunni jooksul on võimalik hiline registreerimine. GG Masters viiakse läbi freezeout-formaadis, sisseost on 150 dollarit (umbes 135 eurot), mängijad alustavad 10 000 punktiga, esimesed tasemed on 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 12 minutit. Turniiril kehtib nii tasuta mullikindlustus kui võimalus osakuid müüa.  

GG-Mastersile saab kvalifitseeruda 1,50$ ja 15$ sisseostuga online-satelliitidelt. Neist viimastel on alati ka korralikud garantiid...ning sageli ka mõnusad ülemaksed!

Optibetiga saad liituda siin

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker