Maailma esimene reaalsete kaadritega panustamismäng Coolbetis: vaata VIDEOT!
  • Jokker.ee
  • 02.07.2020
  • 0

Maailma esimene reaalsete kaadritega panustamismäng Coolbetis: vaata VIDEOT!

Eesti spordisõprade seas ülimugava mängukeskkonna ning superheade koefide poolest tuntud Coolbet esitleb uhkusega uut virtuaalset panustamismängu Soccerbet. 

Tegemist on revolutsioonilise lahendusega virtuaalspordi valdkonnas. Nimelt kasutatakse Soccerbetis reaalseid kaadreid varasemalt toimunud suurtest vutilahingutest. Valikus on nii möödunud kümnendi parimaid palu kui ka tõeliselt retrohõngulisi klippe aastakümneid tagasi toimunud kohtumistest.

Igal "nädalal" (ära ehmata, sest üks "nädal" vältab Coolbeti virtuaalspordis vaid 5 minutit) toimub üks TV-mäng, mida saab ekraanilt jälgida. Nagu mainitud, koosneb see hulgast reaalsetest kaadritest, kuid lõpptulemus on siiski täiesti juhuslik. Ehtsad emotsioonid, ehtsad mängijad, palju äratundmisrõõmu ning palju põnevust kogu TV-mängu ajal muudab virtuaalspordile panustamise senisest märksa nauditavamaks.

Tutvu Soccerbetiga alljärgnevas videos!


Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5