OlyBet pakub sel pühapäeval võimaluse jõuda tasuta WSOPC-meistrivõistlustele
  • Jokker.ee
  • 17.05.2020

OlyBet pakub sel pühapäeval võimaluse jõuda tasuta WSOPC-meistrivõistlustele

Kõik kirkad ehted pole mõeldud ainuüksi daamidele. Pokkerimängija kõrgeimad tunnustused, MMi ehk Las Vegases peetava WSOP käevõrud jäävad turniirivõitjatel sel suvel välja jagamata , mis muudab aasta ihaldusväärseimaks trofeeks hoopis WSOP Super Circuit tšempionisõrmused - mille saab võita kuni mai lõpuni maailma suurimas netipokkerivõrgustikus GGPoker, kus eestlased saavad OlyBeti uue pokkeri kaudu tiitliheitluses kaasa lüüa.

Pokkeri MMi ehk iga-aastaselt juulikuus Las Vegases peetava World Series of Pokeri ajalugu ulatub aastasse 1970, kui esimesed mängurid kogunesid Ameerikas turniiriformaadis pokkerilaudade taha võitjat selgitama. 

Kui WSOP esimestel aastatel anti välja vaid loetud arv käevõrusid, siis 1990. aastal oli käevõrude võitjaid Las Vegases 14 ning 2019. aastal juba koguni 90. Kusjuures 10 000 dollarilise osalustasuga põhiturniiri võitja, Saksamaalt pärit Hossein Ensan teenis mullu maailmameistritiitlile ja kuldsele käevõrule lisaks kopsakad 10 miljonit dollarit auhinnaraha. 

On selge, et WSOP auhinnafond ületab viimastel aastatel mistahes teise maailma spordivõistluse oma. 

Tänavune MM lükkub küll määramatuks ajaks edasi, ent 18 meistrisõrmust jagatakse siiski välja maikuu jooksul toimuval WSOP Super Circuit turniiriseeria käigus GGPoker netipokkeri võrgustikus, millele ka Eesti mängijad pääsevad eksklusiivselt ligi vaid läbi OlyBeti. Järgmised neli tiitlivõitjat selguvad juba sel pühapäeval, 17. mail algavates finaalides.

MM-seeria olulisima, põhiturniiri osalustasu on 1000 dollarit ning selle auhinnafondiks on vähemalt 5 miljonit dollarit. 31. maini vältava turniiriseeria kalleim on aga 25 000-dollarilise osalustasuga High Roller turniir, kus auhindu on garanteeritud 10 miljoni dollari eest.

wsopc kava.png
*pildikava on UTC ajavööndi järgi, mis tähendab Eesti aja saamiseks tuleb liita 3 tundi

Kui pühapäeval aset leidva kalleima turniiri osalustasu maksab 25 000$, siis enamustele taskukohane on miljon dollarit garanteeritud auhinnafondiga turniir number 9 - põhiturniiri mini versioon, mille osalustasu maksab 100$. Eelkvalifikatsioonid juba käivad, millelt edasi jõudnud jätkavad suurfinaalis pühapäeva õhtul kell 22.00. Viimane turbo kvalifikatsioon algab pühapäeval kell 19.00.

Pühapäeval, 17.05 algusega 16.00 toimub tasuta turniir, mille 10 parimat võidavad WSOPC #9 turniiripileti viimasele kell 19.00 algavale kiirkvalifikatsioonile.

Leia tasuta turniir OlyBeti uues pokkeritoas "OlyBet Special WSOPC #9 Satellite 1000$ GTD". Osalustasuta turniiril on hiline registreerimine ja juurdeostu võimalus (5$) kuni kella 17-ni.


Maailma üks tuntuim pokkerimängija Daniel Negreanu ütles, et WSOP korraldajaid tuleb tunnustada otsuse eest tuua tänavune seeriavõistlus veebi. “Netipokkeri mängijad on kindlasti õnnelikud, et saavad ka võimaluse tšempionisõrmustele jahti pidada,” kommenteeris uudist Negreanu, kes kuulub GGPoker võrgustiku profitiimi koos selliste pokkerimaailma superstaaridega nagu Bertrand “ElkY” Grospellier ja Bryn Kenney

Kui enim, koguni 15 käevõru WSOP turniirivõitude eest on teeninud pokkeriveteran Phil Hellmuth ning talle järgnevad võrdselt 10 trofeega sellised legendaarsed mängijad nagu Phil Ivey, Johnny Chan ja Doyle Brunson, siis Negreanu enda nimel on WSOP käevõrusid kokku kuus. 

Tema tiimikaaslasel, pokkeriga pisut hiljem algust teinud Bryn Kenneyl on WSOP turniiridel õnnestunud käevõru teenida ühel korral, kuigi just tema on tänaseks kogu maailmas enim live-pokkeriturniiridel auhinnaraha teeninud mängija, kelle võidukontol on kokku koguni üle 56 miljoni dollari.

Lisaks olulisematele nö sõrmuseturniiridele toimub võistlussarja raames sadu pokkeriturniire, mille auhinnafondiks on kokku garanteeritud vähemalt 100 miljonit dollarit ning meistrisõrmuste lahingus on oodata ka kõigi aegade suurimat Eesti mängijate osavõttu. Ainuüksi WSOPC #4 turniirist võttis osa juba 180 eestlast ning sel pühapäeval on oodata rekordarv sõrmusejahtijat.

Mängi ise ja ela teistele kaasa siinsamas sel pühapäeval, 17.05 algusega 20.00 WIN TV vahendusel


Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-pokkerisse esmakordsel sisselogimisel:

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 3 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. OlyBeti uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5