Viljandi meistrivõistlustel domineerisid nimekad pokkeristaarid
  • Jokker.ee
  • 23.05.2023

Viljandi meistrivõistlustel domineerisid nimekad pokkeristaarid

20. mail pubis "Pööning" toimunud Viljandi meistrivõistlused kujunesid tõeliseks staaride paraadiks, sest hoolimata pisikesest sisseostust osales seal rida Eesti tippmängijiad.

Eks staaridki tahavad vahel lõbusatel turniiridel lihtsalt heas seltskonnas mängu nautida ning Coolbeti regionaalsed meistrivõistlused sobivad selleks imehästi.

Osalejaid jagus kolmele lauale ning võitja selgus väärikas esikohaduellis, kus läksid vastamisi viiekordne Eesti meister Marko "Naxer" Keskel ning neljakordne tšempion Kaido Koorits (pildil).

Kaido alustas liidrina ning hoolimata ühest vastasele antud duublist võitu käest ei andnud. Ka järgmised rahadesse tulnud mehed polnud kaugeltki papist pisid. Pronksi sai legendaarne hobimängija Harri Aaltonen (omade seas tuntud rohkem kui "Somm"). Neljas oli tippmaletajast harrastaja Meelis Kanep.

Rahadesse ei jõudnus isegi sellised saurused nagu Sven Reimaa, Rain Mölderkivi ja Marek Käsnapuu jt. Mis muud kui tõeliselt vägev turniir, kus paljud hobimängijad said vaid mõnekümne euro eest Eesti parimatega jõudu katsuda. Seda tuleb harva ette ka Tallinnas.

Viljandi meistrivõistlused 2023 (auhinnarahad eurodes)
1. Kaido Koorits - 840 €
2. Marko Keskel - 600 €
3. Harri Aaltonen - 400 €
4. Meelis Kanep - 200 €

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5