Homme algavad selleaastased pokkeri Eesti meistrivõistlused
  • Jokker.ee
  • 12.04.2017

Homme algavad selleaastased pokkeri Eesti meistrivõistlused

Neljapäeval, 13. aprillil algavad Olympic Park kasiinos  pikalt oodatud, arvult juba 15. Eesti meistrivõistlused (EMV) pokkeris. Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidava ning kuni 22. aprillini vältava suurfestivali käigus selguvad vabariigi parimad pokkerimängijad kümnes populaarseimas mänguformaadis.

Tiitlivõistlused juhatab sisse kell 18:00 algav 500-eurose buy-in'iga kahepäevane No Limit Holdem 6-max turniir ning samal päeval kell 21:00 algab Olympicus ka esmakordselt läbiviidav EMV tervituspidu, kuhu on oodatud kõik mängijad koos kaaslastega. 

Reedel ning laupäeval toimub EMV eeldatavalt suurima osalejate arvuga No Limit Holdem rahvaturniir, mille sisseost on kõigest 50 eurot. Pühapäeval saab aga stardipaugu 300-eurose sisseostuga põhiturniir, mille võitja selgub 22. aprillil mängitavas finaallauas.

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul on algavad meistrivõistlused Eesti pokkerielu iga-aastane tippsündmus, mis meelitab kohale nii kohalikke tipptegijaid kui ka sadu harrastajaid. „Läbi aastate on just EMV olnud parimaks kohaks vanade pokkerisõprade kohtamiseks ning uute leidmiseks. Tugev konkurents, erinevad mänguformaadid, kaks pidu ning armutu võitlus meistrisõrmuste nimel tekitavad ainulaadse õhkkonna, mis ei jäta külmaks ühtegi pokkerisõpra,“ ütles Tanel.  

EMV raames viiakse läbi ka kaks satelliitturniiri ning heategevuslik pokkerivõistlus, mille auhinnafondist läheb 50% Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetuseks. Kogu möllu lõpetab 22. aprillil kell 22:00 algav ETPF-i auhinnagala, kus autasustatakse möödunud aasta parimaid ning kõikidel EMV turniiridel esikolmikusse jõudnud mängijaid. Võitjad saavad tavapäraselt nii sõrmuse kui diplomi, teise ja kolmanda koha omanikud aga esmakordselt EMV ajaloos ka medali ning diplomi. 

ETPF premeerib meistrivõistluste parimaid föderatsiooni liikmeid 5000 euro väärtuses lisaauhindadega, mille jagunemisest saate lugeda siin.

Üritusel on ka korralik meediakajastus:
- Põhiturniir finaal kantakse üle läbi mitmete erinevate kanalite (sh. Delfi.ee) ning sotsiaalmeedia Eestis esmakordselt kasutusele võetavas uudses telelauas. Tehnilise lahenduse eest hoolitsevad (nagu ikka) Viljandi mehed Madis Birnbaum ning Heimar Lill (pildil).   
- Menukat rahvaturniiri saab jälgida läbi stuudioülekande ETPF-i Facebooki lehel, kus kõikidel inimestel on võimalik esitada ka reaalajas küsimusi ning näha jooksvaid punktiseise/intervjuusid kõikvõimalike rohkem või vähem tuntud pokkerisportlastega.
- Suurem osa teistest turniiridest jõuab lugejateni läbi meie portaali. Ülekanded toimuvad live-blogi formaadis. 
- Iga võistluse järel valmib pressiinfo, mis pannakse kokku ETPF-i tellimusel ning edastatakse liikmesklubidele ning meediale. 

Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluv ETPF on iga-aastaste live- ning online-pokkeri Eesti meistrivõistluste läbiviija. ETPF-i tegevust toetavad Triobet, Coolbet, OlyBet, Paf ja Unibet. 


EMV 2017 kava.jpg
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5