JOKKER TOP 10 enimloetud artiklid 2020. aastal
  • Jokker.ee
  • 30.12.2020

JOKKER TOP 10 enimloetud artiklid 2020. aastal

2020. aasta viimases artiklis toome ülevaate, mis olid kõige loetumad artiklid jokker.ee lehel. Google Analytics andmetel viibis 2020. aastal Jokker.ee lehel sarnaselt eelmisele aastale pisut üle 45 tuhat unikaalse külastaja, keskmine visiit kestis 2 ja pool minutit.

2016. aasta veebruarist alates on Jokker.ee avaldanud ligi 1900 artiklit ja sisupakkumust. Kõige suurema lugejate arvu on toonud uudised suurtest võitudest ja eestlaste kordaminekutest pokkeriturniiridel.

2020 artiklite TOP 10 unikaalsete lugejate põhjalLive-ülekandeid tänavu võrrelda ei ole mõtet tänu koroona-aastale, suurim üritus mis aset leidis - Kings of Tallinn sai tavapäraselt üle 5000 unikaalse jälgija. Igakuiseid Paf Live ülekandeid jälgis keskmiselt u 1000 unikaalset pokkerihuvilist.

Jokker.ee on sõltumatu ning informatiivne eestikeelne veebileht, mille sisuks on spordiennustus, pokker, kasiino ning teised online mängud. Toome igapäevaselt oma lugejateni pokkeri, kasiinode, spordi panustamise ning teiste õnnemängude uudised ja persoonilood, Eestis tegutsevate operaatorite pakkumised ning mängukohtade ülevaated. Jokker.ee meeskonda kuuluvad nii ajakirjanikud, elukutselised pokkerimängijad kui mõttespordi asjatundjad.

Jokker soovib lahedat aastavahetust ja edukat uut aastat!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5