Tonybeti pokkerituba pani poe kinni
  • Jokker.ee
  • 20.07.2020
  • 0

Tonybeti pokkerituba pani poe kinni

Alates 2013. aastast tegutsenud TonyBeti pokkerituba teatas eelmisel nädalal, et 20. juulil pannakse pood lõplikult kinni. Mängijad saavad oma raha probleemideta kätta ning võivad selle kas TonyBeti keskkonnast välja võtta või kasutada teistes TonyBeti toodetes nagu kasiino ja spordiennustus. 

TonyBeti käivitas maailmakuulus Leedu pokkeriäss Antanas "Tony G" Guoga, kuid tänaseks on firmade osalused suuresti ümber jagatud. Näiteks TonyBeti Leedu ärid müüdi 2016. aastal Rootsi hasartmängugigandile Betsson, kes tegutseb Baltikumis kaubamärgi Betsafe all. 

TonyBet Poker omas Eesti litsentsi ning alustas ainsa ülemaailmse Hiina pokkeri pakkujana. Kuigi ootused olid suured ning Eestiski korraldati mitmeid Hiina pokkerit tutvustavaid üritusi, ei suudetud selle mänguga siiski läbi lüüa. Olgugi, et Hiina pokker on paljude tõsisemate harrastajate seas endiselt väga populaarne ning näiteks soomlased on lausa kirglikud Hiina pokkeri austajad, osutusid erinevad Hiina pokkeri variandid masside jaoks siiski liiga keeruliseks. 

2015. aastal lisas TonyBet oma mängude valikusse ka Texas Holdemi ja Omaha, käivitades hiljem koguni TonyBeti võrgustiku, kuid kahjuks ei aidanud seegi. Maksimaalne üheaegsete mängijate jäi (üksikuid võnkeid mitte arvestades) paarisaja piirile ning oli ka sel aastal pidevas languses.  

Tänaseks on pokkeriturg koondunud kindlalt väikese arvu suurte tegijate kätte ning ülejäänutel on sisuliselt võimatu läbi lüüa. Kuna hasartmängude turul on pokkeri osakaal vaid umbes 1%, on mõistetav, et ettevõte otsustas kuluka ning pidevat kahjumit tootva online-pokkeri oma tootevalikust eemaldada. 

Eesti pokkerimängijatel pole aga põhjust muretseda, sest meil on vägagi laiad mänguvõimalused ning erinevalt Lätist ja Leedust ei ahista ka absurdsed maksud. Hetkel saavad eestlased osaleda koguni pokkeri MM-il!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker