Triobet annab 10-eurose deposiidi eest €5 tasuta panuse ja 5 tasuta keerutust
  • Jokker.ee
  • 13.12.2016
  • 0

Triobet annab 10-eurose deposiidi eest €5 tasuta panuse ja 5 tasuta keerutust

14. novembril algasid Triobetis 50 päeva vältavad talimängud, mille käigus tehakse iga päev üks eripakkumine nii spordiennustuses, kasiinos kui ka pokkeris. 

Täna, 13. detsembril on võimalik saada 5 tasuta keerutust slotimängus Secrets of Christmas ning 5-eurone tasuta panus spordiennustuses. Selleks tuleb vaid teha mobiiliga vähemalt 10-eurone sissemakse. 

Kuidas kampaania töötab?

- Sul pole veel Triobetis kontot

1) Ava konto Triobeti online-kasiinos läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Triobet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €150, lisaks deposiitboonusele annab Triobet Sulle ka 30 TASUTA KEERUTUST läbi aegade populaarseima slotimängu Starburst mobiiliversioonis. Tasuta keerutused antakse automaatselt sissemaksele järgneva seitsme päeva jooksul.

- Sul on Triobetis konto

1) Logi sisse oma Triobeti kontole mobiilse seadme kaudu

2) Kliki “Tee sissemakse” nupul

3) Tee vähemalt 10 € suurune sissemakse ning Sinu kontole kantakse koheselt 5 tasuta keerutust slotimängus Secrets of Christmas ning 5-eurone tasuta panus spordiennustuses. 

NB! Tasuta panuse kasutamiseks tuleb Sul panustussedelil teha linnuke sinisesse kastikesse. Kui Sinu tasuta panus võidab, kehtivad sellest tulenevad võidud boonusena. Enne väljamakse taotlemist või boonusraha kasutamist muudes toodetes, tuleb selle summa läbi mängida kolm (3) korda koefitsiendiga vähemalt 1.50. Tasuta spinnidest saadud võidud lisatakse kontole boonusrahana ning enne võitude väljamaksmist või muudes toodetes kasutamist tuleb need läbi mängida 35-kordselt.

Tähelepanu pokkerimängijad: järgmine 3000-eurone põhjapõdra turniir toimub 15. detsembril!

Sel neljapäeviti kell 20:30 toimub 3000-eurose auhinnafondiga turniir, mille leiad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Special. Kõik neljapäeva-õhtused eriturniirid kannavad mõne põhjapõdra nime, näiteks järgmine, 15. detsembril toimuv, Cometi oma. 

Reindeer Cometi turniirile pääsemiseks tuleb täita hiljemalt 14. detsembriks kell 23:59 järgmised ülesanded: 

- Võita 10 Fish Party Sit N Go turniiri

- Mängida 50 reigitud kätt Holdem'is

- Võita käsi, mille taskukaartideks on ässad, showdownil Blaze pokkeris 

- Mängida 20 reigitud kätt Omaha

- Mängida 1 planeeritud turniir 

Nii selle kui ka järgmiste Põhjapõdra-turniiride (ülesanded on kõikidel turniiridel erinevad) auhinnafond on 3000 eurot, samuti antakse ülesannete täitmise eest 2 eurot raha, €1 Fish Party pilet ja 5 spinni mängus Fish Party. Lisaks teenivad 15. detsembril toimuva turniiri viis parimat 100-eurose pileti kahepäevasele Big Bang turniirile ning ka pääsme erilisele Santa turniirile, mis viiakse läbi 30. detsembril

TRIOBETIGA SAAD LIITUDA SIIN

Tasuta bankroll järgmiseks aastaks

Kui Sa lugesid eelmisest lõigust välja, et vägas kasulik oleks jõuda Põhjapõdra-turniiridel viie parima sekka, siis said täiesti õieti aru. 

Seda just põhjusel, et 30. detsembril kell 20:30 algaval Santa freerollil, kuhu pääseb täpselt 20 mängijat (viis igalt Põhjapõdra-turniirilt), on koguni 12000-eurone auhinnafond ning tühjade kätega ei lahku sealt keegi!

Turniiri võitja saab 2017. aasta igaks kalendrikuuks 200-eurose bankrolli, mille koguväärtus on 2400 eurot. Ka kõige esimest väljakukkujat ootab igakuine 10-eurone bankroll (koguväärtus 120 eurot). 

5000-eurone loos

Lisaks sellele pääsevad kõik, kes kvalifitseeruvad vähemalt ühele Põhjapõdra-turniirile, 5000-eurosele Uue Aasta loteriiturniirile. See turniir algab 1. jaanuaril kell 20:30 ning pole tarvis põdeda, kui mõistus pärast väsitavat uue-aasta pidu ei tööta, sest kõik osalejad on automaatselt all-in kuni võitja selgumiseni. Parimaid ootavad taas ägedad auhinnad, kolme esimest näiteks tutikad iPhone7 nutitelefonid. 

NB! Kõik need kampaaniad on mõeldud vaid Betssoni mängijatele e. Eesti klientidele kättesaadavad vaid läbi Triobeti. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5