Triobetis algasid 11. sünnipäeva pidustused
  • Jokker.ee
  • 02.01.2017
  • 0

Triobetis algasid 11. sünnipäeva pidustused

50 päeva väldanud Triobeti talimängud said küll läbi, kuid kohe algas uus ning vahest veelgi vägevam kampaania!

Nimelt tähistab Triobet jaanuaris oma 11. sünnipäeva ning sel puhul pakutakse igal päeva midagi erilist nii kasiinos, pokkeris kui ka spordiennustuses. Sel korral on kõik pakkumised samadel nädalapäevadel identsed ning terve kuu lõikes ette teada.

Sul tuleb vaid avada kampaania erileht Triobetis, sellega LIITUDA (NB!) ning sobivad pakkumised välja vaadata. 

Spordiennustus

Spordiennustuse mängijatele pakutakse juurdemakseid võitudele, erilisi päevadiile, tasuta spinne ja pokkeripileteid, igal reedel antakse kõikidele aga päris tasuta €1 panus!

Tänane (ning ka teistel jaanuarikuu esmaspäevadel) pakutav diil võimaldab saada oma netovõitudele 20% lisaboosti kuni €11 ulatuses. Selleks tuleb teha vähemalt kolm 5-eurost (või suuremat) panust vabalt valitud sündmustele samal päeval. 

NB! Võitudel pole läbimängimise kohustust! Juhul kui panustad näiteks 10 eurot koefiga 4.00 ning panus läheb pihta, siis ei teeni Sa mitte 40 vaid koguni 46 eurot!

Kasiino 

Valikus on nii igapäevaseid tasuta spinne kui erilisi boonuseid. Kui logid täna, 2. jaanuaril oma kontole, saad 11 täiesti tasuta spinni eksklusiivses slotimängus Joker PRO (võimalikud võidud tuleb 35x läbi mängida). 

TRIOBETI KONTO SAAD AVADA SIIN

Triobeti tervituspakett sisaldab 100% boonust Sinu kõige esimesele kuni 150€ suurusele sissemakseleLisaks saad 30 tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade kõige populaarsema slotimängu Starburst mobiiliversioonis.

Pokker

Pokkerimängijaid ootab neli €1050 freerolli, mis viiakse läbi vastavalt 8., 15., 22. ja 29. jaanuaril kell 21:00. Iganädalastele freerollidele pääsemiseks tuleb mängida 25 reigitud kätt sama nädala jooksul mistahes limiitidel. 

Auhind ootab turniiri sadat parimat, esikümmet premeeritakse aga kombopaketiga, milles sisalduvad nii pokkeripiletid kui boonusraha spordiennustuses ja kasiinos. 

Untitled.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5