Cash Grinder: algab uus ajakirjanduslikust eksperimendist pokkeriblogi
  • Cash Grinder
  • 06.04.2022

Cash Grinder: algab uus ajakirjanduslikust eksperimendist pokkeriblogi

Jokker.ee portaalil on hea meel teavitada uuest ajakirjanduslikust eksperimendist nagu portaali algusaastatel oli meil sarnane Boonusesõber Bruno seiklustest. Nüüd aga pöördus meie poole mees ja esitles ennast salapärase nime all “Cash Grinder”.

Cash Grinder on varjatud identiteediga pokkerimängija, keda paljud, vähemal või rohkemal määral päriselus teavad. Ta ei taha enda kohta väga palju vihjeid anda, aga suure tõenäosusega oled sa temaga ühe laua taga pokkerit mänginud või teed seda tulevikus. Ta on kolmekümnendates põhitöö kõrvalt pokkerit ihalev noormees, kelle unistustes on mängida kõrgeid rahalaua limiite või võita mõni suurturniir….STOP!

Päris hea sissejuhatus onju? Sobiksin Jokkerisse ajakirjanikuks küll, aga ei, see ei lähe mitte…

Mis siin tegelikult toimub siis? Aprilli nali jälle jah? Ei ei, tõsilugu, järjekordne blogi hoopis. Kirjutasin jokker.ee bossidele kirja, sooviga teha ajakirjanduslikku eksperimenti. Eksperimendi eesmärk oleks näha, kas mingi suvaline vend võib tulla ja hakata pokkerit mängima nii, et see tegelane raha võidaks ja et lugejatel ka sellest mingit kasu oleks. Rääkisin neile igaks juhuks, et ma olen paar kätt ka mänginud ja neile sobis. Ega jah, ma saan nendest aru ka. Kui tihti sa ikka näed, et keegi tuleb pakub tasuta ennast sulle sisu looma, ise paneb veel raha ka mängu…nii ongi.

Läks siis nii, et leppisime suurel nõukogu koosolekul ümarlaua taga kokku, et hakkame (mina siis hakkan ja teised vaatavad) Olybetis 6 max cash game mängima.

Hakkan nõukogule ja teile (lugejatele) sellel teekonnal kajastama enda tulemusi, käte analüüse, raskeid hetki, aga ka häid hetki (teate küll ju, kui äss riverisse tuleb - see olen mina tavaliselt).

Alustame madalalt, nagu ikka kõik edukad mängijad on alustanud - NL 5 (kes veel ei tea, siis see on 5 dollarilise sisseostuga rahalaud). Jah, pakkusid õigesti, pimepanus on kõigest 0.05 dollarit ehk 5 senti. Need on need punased sendid, mida keegi kunagi poes letile ei pane, isegi keskturul oleks Eau de Colognet/Kölnisch Wasserit (heal lapsel mitu nime) nendega piinlik osta. Seega on see suurepärane koht, kust alustada teistelt raha ära võtmise proovimist.

Minu bankroll (eelarve) on 100$ (20 sisseostu NL 5 jaoks).

Planeerin enda bankrolli strateegia madalamates limiitides agressiivsema, et kiirelt limiitides üles liikuda:

  • NL 10 - 150$ (15 buy ini)
  • NL 25 - 375$ (15 buy ini)
  • NL 50 - 750 $ (15 buy ini)
  • NL 100 - 1500$ (15 buy ini)
  • NL 200 - 4000$ (20 buy ini)
  • NL 500 - 12 500$ (25 buy ini)

Stop loss ehk limiidis alla liikumine toimub siis, kui olen langenud eelmise limiidi 20 sisseostu tasemele. Näiteks 200$ peal liigun tagasi NL 20 jne.

Selleks korraks kõik! Järgmine postitus tuleb juba koos esimeste tulemuste- ja analüüsidega.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5