Mairold Millert võitis kauaoodatud Eesti meistritiitli!
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 06.04.2018

Käimasolevate 2018. aasta pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) 150-eurose osalustasuga No Limit Holdem 8-max Turbo turniiri tšempioniks krooniti tantsutäht Mairold Millert (pildil), kes alistas 107 konkurenti ning teenis 3540 eurot auhinnaraha.

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt korraldatud 14 142-eurose auhinnafondiga võistlus kulmineerus kaks tundi väldanud esikohaduelliga, mida Mairold ning Argo Garamaga alustasid võrdse punktisummaga. Vastavalt kahe parima vahel sõlmitud kokkuleppele teenis duelli kaotaja 3000 eurot.

„Sattus olema hea päev, kaart jooksis ning tegin õigeid otsuseid,“ kommenteeris Mairold pärast edukat võistlust. „Individuaalse turniiripokkeri Eesti meistritiitli võitmine on olnud üks mu ammuseid unistusi ning olen väga õnnelik, et see täitus kiiremini kui lootsin. Tiitliomanike ringi kuulumine on suur au,“ rõõmustas Mairold.

Eesti meistrivõistlused pokkeris 2018
€150 No Limit Holdem 8-Max Turbo (108 osalejat)
8. Toomas Uibo - 455

Siiski on Mairold tulnud Eesti pokkerimeistriks ka varem - 2012. aasta kevadel võidutses ta Triobet VIP koosseisus EMV võistkondlikul turniiril. End selgelt hobimängijaks pidav tantsutäht on näidanud häid tulemusi teistelgi Eestis toimunud turniiridel, näiteks mullu krooniti ta Kuressaares Saaremaa pokkerimeistriks. Oma põhialal - võistlustantsus – on Millert võitnud kahel korral nii Inglismaa kui Suurbritannia meistritiitli.

Samaaegselt No Limit Holdem turboturniiriga selgus Eesti pokkerimeister ka Pot Limit Omaha 6-max mänguformaadis. Kaks päeva väldanud 10 345-eurose auhinnafondiga võistlusest võttis osa 79 mängijat ning parimaks osutus Danel Kunman, kes teenis 2935 eurot. Teiseks tuli Erki Andressoo ja kolmandaks Silver Simulask, keda premeeriti vastavalt 1995 ja 1415 euroga.

€150 Pot Limit Omaha 6-max (79 osalejat)
1. Danel Kunman - 2935
2. Erki Anderssoo - 1995
3. Silver Simulask - 1415
4. Vallo Maidla - 1035
5. Dmitri Krasnov - 690
6. Arvi Saeberg - 560

Danel Kunman.jpegMullusuvine OPS-i ja Paf Live kroonimata kuningas Danel Kunman on nüüd ka Eesti pokkerimeister

Reedel toimub Olympic Park kasiinos EMV põhiturniiri teine päev, mille käigus selguvad aasta tähtsaima vaid Eesti mängijatele mõeldud pokkeriturniiri finalistid (vaata ülekannet alates kell 13:00 siit). Kell 18:00 algab aga tiitlivõistluste mitmekülgseim, kaheksast erinevast mängust koosnev Limit 8-Game, mille finaal peetakse samuti laupäeval.

ETPF-i üldränkingut juhib Marius Morel, kes võitis Aasta Mängija auhinna ka möödunud aastal. Väärtuslikud eriauhinnad ootavad kümmet parimat!
Ära unusta, et laupäeval on kavas ka pidulik ETPF-i aastagala!