OlyBet tähistab esimest tegutsemisaastat GG-võrgus 1000$ lisatud senditurniiriga
  • Jokker.ee
  • 28.04.2021
  • 0

OlyBet tähistab esimest tegutsemisaastat GG-võrgus 1000$ lisatud senditurniiriga

Reedel, 30. aprillil täitub OlyBeti pokkeritoal täpselt üks aasta, kui pärast MPN-võrgustiku sulgemist hakkati online-pokkerit vahendama maailma suurimas GG-pokkerivõrgustikus. Selle tähistamiseks on kõik mängijad Eestist, Lätist ja Soomest oodatud eriturniirile, mille auhinnafondi on lisatud $1K.

Eriturniir kannab nime OlyBet/GG first anniversary party ($1K ADDED) ning see algab kell 20.00. Osalustasu maksab vaid 0,01 $ ning esimese mängutunni jooksul kuni kehtib hiline registreerimine, on soovi korral võimalus ka juurdeoste teha 1 $ eest. Auhinnafondi on lisatud 1000 dollarit, auhinnad maksatkse välja turniiridollarites (T$), mida sab kasutada vabalt valitud turniiride sisseostudeks.

freeroll.PNG

Reedeõhtuseks pokkeriks annab põhjust ka tund enne sünnipäevaturniiri algav OPEM 2021 rahvaturniir, mille osalustasu maksab 11 $.

Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikus esmakordsel sisselogimisel:

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. Pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Android ning ka iOS nutiseadmetele.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5