Paf pakub novembris kõigile sissemakseboonust, tasuta keerutusi ja boonusraha!
  • Jokker.ee
  • 14.11.2023

Paf pakub novembris kõigile sissemakseboonust, tasuta keerutusi ja boonusraha!

Pafis on hetkel korraga saadaval mitmed boonused nagu sissemakseboonus, tasuta keerutused, pärisraha preemia. Võid saada kõik boonused aktiveerides need järjest Paf kampaaniate lehel ning täites lihtsad nõuded.

Saadaval boonused

1. Tee vähemalt 10 € suurune sissemakse ja saad 100% boonust oma sissemaksele juurde. Sul on võimalik saada kuni 50 € boonusraha (50 € sissemakse puhul). Boonusraha konverteeritakse pärisrahaks pärast 35-kordset läbimängimist.

2. Mängi mängu Book of Dead vähemalt 100 € eest ja saad 10€ boonusraha, mis tuleb läbi mängida 15 korda, et soovi korral välja kanda.

3.  Mängi 60 € eest mängus Golden Joker ja saad 20 tasuta vooru samas mängus. Tasuta keerutuste väärtus 10 eurosenti ja võitudel puudub läbimängimiskohustus.

4. Tee vähemalt 10€ sissemakse, mängi mängu PowerUP Roulette vähemalt 100 € eest ja saad 5€ boonusraha, mis tuleb läbi mängida 10 korda, et soovi korral välja kanda.

5. Mängi mängu Blackjack Silver Exclusive vähemalt 200 € eest ja saad 10€ boonusraha, mis tuleb läbi mängida 15 korda, et soovi korral välja kanda.

6. Mängi 50 € eest spordiennustuse Pre-match Betting ja saad 5 € boonusrahas, mis tuleb läbi mängida 5 korda, et soovi korral välja kanda.

Võid osaleda ühes või mitmes pakkumises, enne boonuse saamist tuleb aktiveerida boonuspakkumine Pafi lehel.

Liitu Pafiga nüüd ja saad 100 tasuta keerutust Kreisiraadio kasiinomängus!

paf tasuta keerutused.jpg
Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

  • Märksõnad:
    Paf
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5