Toome kuldse käevõru Eestisse! Meil on elu võimalus - isegi tasuta!
  • Jokker.ee
  • 31.07.2020

Toome kuldse käevõru Eestisse! Meil on elu võimalus - isegi tasuta!

3. juuli 2007. „Nullindate“ suurim Eesti pokkeristaar Imre Leibold võtab sisse koha 730 osalejaga turniiripokkeri maailmameistrivõistluste (WSOP) segaformaadis läbiviidava S.H.O.E. finaallauas. Imrel on korralik stäkk, suuruselt kolmas. Sellest hoolimata on kõigil väga vähe mänguruumi ning iga pott kulla hinnaga. Viimased kaks panka lähevad kahjuks ära ning Imre saagiks jääb viies koht koos 26 572 dollariga.   

28. juuni 2018. Viimaste aastate üks nimekamaid Eesti pokkeriproffe Ranno Sootla istub WSOP No Limit Holdem Bounty finaallauda. Viimaseks päevaks on 1982 konkurendist alles vaid kolm ning Rannol suuruselt teine stäkk. Üks kolmest mängijat langeb, viimasena jääb alles koos Rannoga Ryan Leng. Chipid käivad siia-sinna, ühel hetkel on meie mees juba liider, kuid varsti libiseb eduseis peost. Lõpuks floppab talle parim kolmik, kuid vastas on rida. Turn ja river ei muuda midagi. Nojah, tavaline cooler … aga ihaldatud WSOP käevõru rändab paraku Lengi randmele.

Aitab ajaloost, naaseme nüüd tänapäeva. 2020. aastaks on Eestis küll mõned netipokkeri maailmameistrid, kuid WSOP käevõruni pole ükski eestlane veel küündinud. Veelgi enam - peale Imre ja Ranno pole ka ükski teine eestlane finaallaua lõhna nuusutada saanud. Seevastu venelased võivad uhkustada 22 käevõruga, rootslastel on neid 12, soomlastel 5 - neist viimane tuli nädal tagasi teistkordselt Soome pokkerilegendile Juha Helppile, kes alistas 327 konkurenti 5000-dollarilise osalustasuga WSOP Online #35 Pot Limit Omaha turniiril. Tühjade pihkudega pole isegi Valgevene, Afganistani ja Uruguai mängijaid. See on vist väike lohutus, et sarnaselt eestlastele puudub WSOP turniirivõit ka Läti ja Leedu kaardihaidel. 

Kuigi Las Vegas on Eesti pokkerisõprade seas üsna populaarne sihtkoht, ei kuulu WSOP just Eesti mängijate esimesse valikusse. Kambakesi mööda Euroopat (Malta, Hispaania, Tšehhi jne.) reisida on märksa lihtsam ning ei kimbuta ka USA maksutont, kes võitudest oma osa ära näksab. Sellest hoolimata võib arvata, et mõni eestlane oleks siiski ka 2020. aasta WSOP-l kaasa löönud, kuid tohutus konkurentsis võitjaks tulemine oleks nõudnud lausa enneolematut lotoõnne. 

Tänasel päeval on muidugi tõsiasi, et vähemalt suvel Las Vegases WSOP-d nagunii läbi ei viida (küll on olemas võimalus, et midagi võib toimuda sügisel). Seega asendab Live WSOP-d 85 turniirist koosnev WSOP Online, millest 54 viiakse läbi GG-võrgustikus ning tänu OlyBetile saavad neil osaleda ka Eesti pokkerimängijad. Kuna WSOP Online käigus lähevad jagamisele need päris ehtsad käevõrud, saavad eestlased lausa erakordse võimaluse tõusta samasse nimistusse viimase 50 aasta suurimate megastaaride Doyle Brunsoni, Johnny Chani, Stu Ungari või Phil Hellmuthiga.

Ranno Sootla on taas jõudnud ihaldatud käevõrule väga lähedale

Sel aastal veebi kolinud pokkeri MMi turniiril on taas Ranno jõudnud pärast kahte võistluspäeva WSOP Online No Limit Texas #41 turniiril 12 757 mängija seast 9 finalisti hulka. Turniiril on kõik allesjäänud mängijad garanteerinud auhinnarahana üle 40 000 dollari, samas kui võitja teenib lisaks ihaldusväärsele kuldsele käevõrule pea 600 000 dollarit.

OlyBeti kaudu WSOP Online turniiril osalev Sootla jätkab 1. augustil võistlust suuruselt neljanda skooriga. Turniiri juhib hetkel leedulane Arunas Sapitavicius, kui finaallaua tuntuim mängija on 3. kohta hoidev Soome pokkeriproff Joni Jouhkimainen, kes on live-turniiridelt teeninud kokku ligi 4 miljonit dollarit.

Rannol lavahirm puudub! Lisaks eelpool mainitud WSOP 2. kohale võitis ta 2014. aastal vaid 21-aastasena pokkeri Eesti meistrivõistluste põhiturniiri. 2015. aasta veebruaris pani ta kotti OlyBet Kings of Tallinn põhiturniiri, sama aasta detsembris Grand Live turniiri Prahas ning 2016. aasta augustis MPN Poker Tour põhiturniiri Tallinnas. Kokku on ta lisaks internetiturniiridele karjääri jooksul teeninud live-turniiridelt kokku üle 600 000 dollari auhinnaraha.

WSOP Online 41. tiitlivõistluse osalustasu oli 400 dollarit. Mängijate osalustasudest kujunes auhinnafondiks 4,8 miljonit dollarit ja võitja auhinnaks lisaks ihaldusväärsele kuldsele WSOP käevõrule 595 930 dollarit. Ranno mängule finaallauas saab elada kaasa otsepildis, kui turniir jätkub laupäeval, 1. augustil algusega kell 21:30 läbi OlyBeti netipokkeri keskkonna või viivitusega, ent avatud kaartidega GG-pokkerivõrgustiku  Twitch kanalil.

WSOP-Online_OlyBet_Sootla.png

Finaallaua auhinnarahade jagunemine:
1. $595,930
2. $433,345
3. $308,904
4. $220,198
5. $156,964
6. $111,890
7. $79,759
8. $56,885
9. $40,529

Finalistide punktiseis:

Mängija

Riik

Mängumärgid

Lai "fisherman90" Sisheng

Singapur

36 651 368

Tom "Pik00rs" Delaine

Malta

49 304 154

Ajay "Ross_Geller" Chabra

Kanada

27 561 079

Ranno "RukKuRuku" Sootla

Eesti

77 724 692

Andre "hwilson22" Figueiredo

Brasiilia

48 203 960

Arunas "AngryGoose" Sapitavicius

Leedu

130 807 608

Paraskevas "Cantaloupe7” Tsokaridis

Kreeka

117 977 370

Joni Jouhkimainen

Soome

103 160 117

Agate "bonerjamz69" Ose 

Austria

44 532 684


Maailmameistriks vaid 50 dollariga!

WSOP Online esimene, 31 turniirist koosnev faas sai alguse juba 1. juulil ning viiakse läbi WSOP.com keskkonnas. Toimub üks turniir päevas ning osaleda saavad vaid USA New Jersey ja Nevada osariigi mängijad. Las see osa jäädagi rahulikult ookeani taha.

Alates 19. juulist toimub action GG-võrgustikus kuni festivali lõpuni, 6. septembrini ja osalema on oodatud ka kõik vähemalt 21-aastased Eesti mängijad! Osalemiseks peab omama OlyBeti mängukontot.

Mängukavas on ka üks 50-dollariline turniir. Just nimelt – 50 dollariga (umbes 45 eurot) pääseb igaüks mängima PÄRIS WSOP turniiri (mitte mõnda kolmanda kategooria satelliiti) ning saab erakordse võimaluse ka MM-tiitli nimel heidelda!

Pole kahtlust, et kuni 100$ tiitliturniiridel osaleb kümneid tuhandeid mängijaid, kuid väga suure tõenäosusega ka neljakohaline arv eestlasi. See tähendab, et võimalus midagi hittida on kümnetes kordades suurem kui Live WSOP-l Las Vegases. Eesti meistrivõistluste rahvaturniirist odavam buy-in tähendab, et tõenäoliselt moodustavad enamuse mängijatest täiesti tavalised pokkerifännid, keda on Eestiski tuhandeid. Miks siis ei võiks just keegi meie omadest suurepäraselt hittida!?

Kui ise siiski osaleda ei saa, siis JAGA seda uudist oma sõpradele ning võib juhtuda, et saad ka sõbra käevõru randmel proovida ja suurtest pidustustest osa!

Ajaloo suurim: Põhiturniiril võisteldakse vähemalt 25 miljonile dollarile

WSOP Online ei koosne mõistagi ainult pisikese sisseostuga turniiridest, kuid õnneks on ka suuremate turniiride sisseostud märksa väiksemad kui live’is toimunud WSOP-del - enamasti tuhande dollari kandis või natuke alla selle. Neid proffe, kes igapäevaselt sellisel tasemel mängida armastavad, leidub piisavalt ka siinsamas Eestis. Ja mõistagi lähevad nemadki võrude jahile!

Eriti võimas saab olema aga WSOP Online põhiturniir, mille auhinnafond on garanteeritult vähemalt 25 miljonit dollarit. Nii suure auhinnafondiga turniiri pole netipokkeri ajaloos kunagi veel toimunud ning eeldavalt meelitab metsikult suur auhinnafond ka Eesti pokkeritipud ligi. Muidugi tuleb arvestada 5000-dollarilise sisseostu ning hea portsu avapäevadega, kuid 5. septembri õhtul algav lõpuheitlus tõotab parimatele enneolematut palgapäeva.

Väärib märkimist, et sarnase 5000-dollarilise sisseostuga 2019. aasta WCOOP põhiturniirist võttis osa 17 Eesti mängijat, kellest koguni kaks jõudis finaallauda. WSOP Online põhiturniiri auhinnafond on aga üle kahe korra suurem ning tõenäoliselt tagab TOP5 koht vähemalt miljonilise teenistuse koos kindla esikohaga Eesti läbi aegade suurimate pokkerivõitude edetabelis.

Õnnele tuleks aga võimalus anda läbi soodsate kvalifikatsioonide ning võib juhtuda, et enam ei räägitagi 2003. aastal pokkeribuumi tekitajast Chris Moneymakerist, kes toona kvalifitseerus põhiturniirile vaid 86 dollari eest ja võitis hiljem kuldse käevõru ning 2,5 miljonit dollarit.

WSOP Online põhiturniiril osalemiseks ei pea tingimata 5000 dollarit tagataskust lauale viskama. Läbi OlyBeti saab osaleda erinevates promodes ning lüüa kaasa satelliitturniiridel, mis võimaldavad hankida turniiripileti märksa odavamalt - näiteks vaid 2$ sisseostuga eriliselt WSOP Spin and Gold kiirturniirilt - nii on pileti saanud juba vähemalt kolm OlyBeti mängijat.

Juuli ja augusti jooksul on jagamisel rekordiliselt 5 miljoni dollari väärtuses kampaaniaid.

WSOP ongi eriline

Pole kahtlust, et WSOP on kõige tähtsam ning kuulsam ettevõtmine turniiripokkeri ajaloos. Sellele pandi alus juba 1970. aastal ning 50 aasta jooksul on jagatud pea kolme miljardi (!) euro väärtuses auhinnarahasid. WSOP võitjaid ümbritseb erakordne aupaiste ning respekt nii hallipäiste Metsiku Lääne pokkeriveteranide kui ka noorte ja vihaste netiproffide silmis. Erinevad turniirid ja festivalid on tulnud ja läinud, kuid WSOP on see, mis oli ja jääb.

Mullu võttis WSOP-st osa 187 298 mängijat 118 riigist, kuid kuidas läheb tänavu? Hiiglaslikud garantiid lubavad eeldada, et unikaalsete sisseostude arv võib tõusta veelgi kõrgemale ning kahtlemata saab ka Eesti mängijate osalusaktiivsus olema suurem kui kunagi varem.

See, et WSOP turniirid tänavu internetis toimuvad, on õnnelik juhus ning patt oleks seda võimalust mitte ära kasutada. Seega sõbrad – võtame end kokku, soovime Rannole laupäeva õhtul kainet meelt ja kuuma pakki või too see pagana WSOP käevõru lõpuks Eestisse ise ära! Ja miks mitte ise oma rahaga riskimata...

Osale tasuta turniiril - jagamisel 2000 dollari väärtuses WSOP Online 2020 pileteid!

Laupäeva õhtul paralleelselt Ranno mängu turniiri ülekandega, kell 22:00, toimub OlyBeti pokkeritoas OlyBet Special WSOP Freebuy turniir, millel auhinnafondis on garanteeritud 2000 dollari väärtuses WSOP turniiripileteid. 

Auhindu jätkub tervele finaallauale ja turniiri võitjale kuulub koguni 1500 dollarit maksev WSOP Event #48 Millionaire Maker turniiripilet - selle turniiri võitjale on garanteeritud miljon dollarit!

Osalustasuta turniiri hiline registreerimine ja piiramatu arv $5 juurdeoste kestab 100 minutit. Hilise registreerimise perioodi lõpus on $10 super add-oni võimalus.

 Turniirist osavõtt on tasuta ja see on avatud vaid OlyBeti mängijatele Eestist, Soomest ja Lätist.

WinTV in Twitch_Banner.jpg


Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-pokkerisse esmakordsel sisselogimisel (pärast aliase ehk lauas kuvatava nime valimist):

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal ja on pärast seda aktiivne 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. OlyBeti uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5