JOKKER TOP 10 enimloetud artiklid ja pokkeri ülekanded 2021. aastal
  • Jokker.ee
  • 31.12.2021

JOKKER TOP 10 enimloetud artiklid ja pokkeri ülekanded 2021. aastal

2021. aasta viimases artiklis toome ülevaate, mis olid kõige loetumad artiklid jokker.ee lehel. Google Analytics andmetel külastas 2021. aastal Jokker.ee lehte sarnaselt eelmisele aastale 42 tuhat unikaalset külastajat, keskmine visiit kestis 2 ja pool minutit.

Jokker.ee 2021 enimloetud artiklite TOP 10Nagu iga aasta, live-ülekandeid kutsus enim jälgima Eesti turniiripokkeri meistrivõistlused (EMV), mida luges üle 5000 unikaalse kasutaja. Igakuiseid Paf Live ülekandeid jälgis keskmiselt u 700 unikaalset pokkerihuvilist.

2021. aasta tähtsaimad pokkerisündmused Eestis leiad Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) iga-aastases kokkuvõtvas artiklis, mis sisaldab ka planeeritud 2022 ettevõtmisi.

Jokker.ee TOP 10 enimloetud artiklit läbi aegade2016. aasta veebruarist alates on Jokker.ee avaldanud üle 2100 uudise ja sisupakkumuse. Kõige enim huvitub lugejaid eestleste suured võidud ja tegemised pokkeriturniiridel.

Jokker.ee on sõltumatu ning informatiivne eestikeelne veebileht, mille sisuks on spordiennustus, pokker, kasiino ning teised online mängud. Toome igapäevaselt oma lugejateni pokkeri, kasiinode, spordi panustamise ning teiste õnnemängude uudised ja persoonilood, Eestis tegutsevate operaatorite pakkumised ning mängukohtade ülevaated. Jokker.ee meeskonda kuuluvad nii ajakirjanikud, elukutselised pokkerimängijad kui mõttespordi asjatundjad.

Jokker.ee ei tegele hasartmängude korraldamisega ega vastuta meie portaalis reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Jokker.ee veebilehel sisaldub hasartmängude reklaam. Eestis peab kasiinomängude ja pokkeri mängimiseks olema vähemalt 21-aastane, spordiennustus on lubatud alates 18. eluaastast. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Jokker soovib lahedat aastavahetust ja edukat uut aastat!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5